Sierść i skóra

Zdrowa sierść i skóra u psa to podstawa, aby pupil czuł się dobrze na co dzień. Jeśli chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, koniecznie zainwestuj w dobry suplement dla psa na sierść. Znajdziesz go bezpośrednio w ofercie naszego sklepu internetowego animalo.pl.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 2 produktów

Suplementy dla psa na sierść - kiedy warto je stosować?

Jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na regularne stosowanie suplementów diety u psa z chorobami sierści oraz problemami natury dermatologicznej. Jeśli zauważysz u swojego psa zaczerwienienie skóry, świąd, widoczne strupy oraz wypadającą sierść, koniecznie udaj się do lekarza weterynarii, aby dobrać odpowiednie metody leczenia.

Dostępne w sprzedaży suplementy dla psa na sierść i skórę warto stosować już na początku pojawienia się niepokojących objawów. Dzięki temu dostarczysz do organizmu psa niezbędnych witamin i minerałów, które umożliwiają szybszą rekonwalescencję oraz pozbycie się problemów skórnych - nawet w zaawansowanym stadium.

Suplement dla psa na sierść - jak działa?

Dobrze dobrany suplement dla psa na sierść ma przede wszystkim skład bogaty w witaminy z grupy B, skutecznie poprawia kondycję skóry oraz sierści, a także jest dostępny w wygodnych do podawania kapsułkach typu Twist Off.

W skład topowych suplementów dostępnych na naszej stronie wchodzą przede wszystkim:

  • nienasycone kwasy tłuszczowe,
  • witaminy z grupy B,
  • biotyna.

Ważnym składnikiem jest także cynk, który reguluje wydzielanie łoju oraz zmniejsza przetłuszczanie się sierści. Tak skomponowany skład wspomaga prawidłowe funkcjonowanie zwierzęcia, a także zapewnia jej idealny poziom elastyczności wraz z jej odpowiednim nawilżeniem.

Zanim zaczniesz stosowanie, koniecznie zasięgnij porady lekarza weterynarii, a także zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi suplementacji, które są umieszczone na ulotce dołączonej do opakowania suplementu diety dla psa z problemami natury dermatologicznej.