Kości i stawy

Najlepsze na rynku suplementy dla psa na kości i stawy znajdziesz w naszym sklepie internetowym animalo.pl. Problemy z układem kostno-stawowym u psów są naprawdę często spotykane – szczególnie w przypadku psów dużych ras. Z tego względu warto zastosować suplementację i wspomóc organizm zwierzęcia w walce z chorobami.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
1 produkt

Suplementy dla psa na stawy i kości - czy to naprawdę działa?

Regularnie przyjmowane suplementy dla psów na stawy i kości umożliwiają znaczną poprawę stanu zdrowia czworonoga. Zarówno psy domowe, jak i te bardziej aktywne są mocno narażone na urazy, przeciążenia mięśni oraz ewentualne uszkodzenia stawów. W wyniku doznanych kontuzji finalnie może się okazać, że pies nie będzie w stanie poruszać się o własnych siłach.

Suplementy dla psów na stawy ze sklepu animalo.pl są wyselekcjonowane spośród wielu dostępnych na rynku, zawierają wiele witamin i minerałów, a także kolagen, który stanowi podstawowy budulec dla tkanek, mięśni i stawów.

Co zawierają witaminy na stawy i kości dla psa w formie suplementów?

Kompleksy witaminowe to oczywiście nie wszystko, co znajduje się w składzie profesjonalnych suplementów diety dla czworonogów. Te zawierają takie składniki jak:

  • glukozamina,
  • kolagen,
  • chondroityna,
  • kwasy omega 3 i 6.

Kompleksy witaminowe to nie wszystko, gdyż suplement diety dla psa na stawy zawiera też witaminę E, luteinę oraz L-karnitynę. Dzięki regularnemu przyjmowaniu przez psa kapsułek Twist Off wygodnych do połknięcia, jego serce, skóra, stawy oraz narządy zmysłów będą działać prawidłowo przez dłuższy czas.

Nie zwlekaj i zainwestuj w jak najlepsze witaminy na stawy i kości dla psa. Kompleksowa i regularna suplementacja połączona ze stałym kontaktem z lekarzem weterynarii, może przynieść naprawdę zadowalające efekty, dzięki którym Twój pies poczuje się jak za dawnych lat, jeszcze sprzed czasów występowania problemów z kośćmi i stawami.