Żołądek i trawienie

Potrzebujesz pożywienia dla psa, który ma naprawdę wrażliwy układ pokarmowy? W takim razie karma dla psa z wrażliwym żołądkiem dostępna w ofercie naszego sklepu animalo.pl powinna być strzałem w dziesiątkę. Wejdź i sprawdź aktualne produkty żywieniowe!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Sucha karma dla psa z wrażliwym żołądkiem - jakie ma właściwości?

Karma dla psa z wrażliwym układem pokarmowym ma wiele dobroczynnych właściwości, które pozwalają zwierzęciu poczuć się lepiej. Inwestycja w pokarm dla wymagających zwierząt to przede wszystkim szansa na:

  • wspomaganie leczenia psów ze schorzeniami układu pokarmowego,
  • dostęp do wysokostrawnego białka, węglowodanów i tłuszczów,
  • możliwość ograniczenia toksyn metabolicznych, które są dostarczane wraz ze składnikami pokarmowymi.

W jak najlepszą karmę dla psa z naszego sklepu internetowego animalo.pl warto zainwestować zawsze wtedy, kiedy pies potrzebuje lekkostrawnej diety, która nie będzie nadmiernym obciążeniem dla jego żołądka.

Pamiętaj, aby rozpocząć dawkowanie karmy tego typu wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem weterynarii. Podczas podawania pokarmu na wrażliwy żołądek konieczne są także cotygodniowe wizyty kontrolne, które pozwalają na stałe monitorowanie stanu zdrowia psa.

Karma dla psa z wrażliwym układem pokarmowym - ile kosztuje?

Jeśli chodzi o zdrowotne karmy dla psów z wrażliwym układem pokarmowym, można śmiało powiedzieć, iż te sprzedawane w animalo.pl są dostępne w naprawdę dobrych cenach. Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty od najlepszych producentów, które zawierają wysokostrawne białka, kwasy omega oraz frakcje włókien surowych, które usprawniają procesy trawienne u zwierząt.

Ceny suchej karmy na wrażliwy żołądek zaczynają się w granicy 100 złotych w górę, natomiast za opakowanie mokrego pożywienia lekkostrawnego zapłacisz zaledwie kilka lub kilkanaście złotych. Jeśli chcesz dla swojego psa jak najlepiej, skontaktuj się z lekarzem weterynarii, a następnie złóż zamówienie w animalo.pl na karmę, która nie wpływa negatywnie na układ pokarmowy wrażliwego zwierzęcia.