Serce

Dla zwierząt, które zmagały się dotychczas z jakimikolwiek problemami zdrowotnymi, polecane są specjalistyczne karmy. Karma dla psa z chorym sercem to podstawa profilaktyki i dalszego leczenia zwierzęcia. Sprawdź naszą ofertę i zamów dla swojego czworonoga najlepszą karmę na rynku.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
1 produkt

Choroby serca u psa a żywienie - o czym warto wiedzieć?

W dzisiejszych czasach wiele czworonogów zmaga się z problemami zdrowotnymi, w szczególności z chorobami serca. Po przebytych operacjach warto zainwestować w jak najlepszą karmę dla psa, która wspomaga metabolizm, a także uzupełnia wszelkie niedobory witaminowe i odżywcze.

Żywienie psa, który choruje na serce, powinno być zawsze odpowiednio dobrane pod okiem wykwalifikowanego specjalisty lub lekarza weterynarii. Prawidłowa karma dla psa z chorym sercem to taka, która dostarcza organizmowi zwierzęcia L-karnitynę, taurynę, przeciwutleniacze oraz substancje odżywcze wspomagające mięsień sercowy.

Jak działa pokarm dla psa z chorym sercem? Sprawdź!

Na naszej stronie kupisz najlepszą karmę dla psa z chorobami serca, która pomaga utrzymać w dobrej kondycji zarówno mięsień sercowy, jak i nerki. Warto też dodać, że regularne stosowanie karmy weterynaryjnej u psa wspomaga funkcje mózgowe, a także poprawia zdolność uczenia się u nieco starszych zwierząt.

Skład karmy dla psa z chorym sercem jest bardzo ważny, dlatego zawsze zwracaj uwagę na składniki pochodzenia naturalnego oraz te funkcjonalne jak tauryna. Warto zaznaczyć, że dostępna w przystępnej cenie karma dla czworonoga z chorym sercem zawiera liczne witaminy i pierwiastki śladowe, które są w pełni bezpieczne dla zwierzęcia oraz wspomagają jego szybszy powrót do zdrowia. Złóż swoje pierwsze zamówienie, a na pewno zauważysz różnicę przy regularnym stosowaniu karmy weterynaryjnej u swojego czworonogiego przyjaciela.