Kości i stawy

Choroba zwyrodnieniowa stawów to częsty problem, szczególnie jeśli chodzi o psy dużych ras. Karma dla psa na kości i stawy dostępna w naszej ofercie powinna pomóc Twojemu zwierzęciu poprawić komfort życia i zredukować objawy występujących schorzeń. Sprawdź, co warto kupić dla swojego pupila!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 7 produktów

Karma dla psów na stawy - czy to ma sens?

Zakup karmy dla psa na stawy to doskonały pomysł. Wielu specjalistów zajmujących się dysplazją u psów i innymi schorzeniami stawów i kości wskazuje, iż warto zadbać o zdrowe żywienie zwierzęcia połączone z suplementacją. Z tego względu karma dla psa na stawy cieszy się coraz większą popularnością wśród wielu właścicieli czworonogów.

Zdrowa dieta wspomagająca terapię stanów zapalnych i zwyrodnieniowych powinna zawierać przede wszystkim:

  • kwasy omega 3 i 6,
  • glukozaminę,
  • chondroitynę,

Biorąc pod uwagę właściwości najlepszych produktów dostępnych w naszym sklepie, zdecydowanie warto wydać nawet większą kwotę i zadbać o zdrowie swojego psa. Regularne stosowanie suchej karmy weterynaryjnej pomaga psom biegać, chodzić, a nawet aktywnie się bawić już po 21 dniach podawania.

Jakie korzyści ma odpowiednio dobrana karma dla psa?

Zarówno właściciele psów, jak i lekarze weterynarii wskazują, że karma na stawy i kości dla psa to doskonałe źródło białek, tłuszczów, węglowodanów, minerałów i składników funkcjonalnych, które pozytywnie oddziałują na stawy i kości zwierzęcia. W razie jakichkolwiek problemów związanych z narządem ruchu psa nie zwlekaj i udaj się do specjalisty. Odpowiednio wcześnie wykryta dysplazja może być leczona - zarówno lekami, suplementami, jak i poprzez zdrowe żywienie zwierzęcia.

Tanie karmy dla psa na stawy - sprawdź je w animalo.pl!

Naprawdę dobre i sprzedawane w przystępnej cenie karmy zdrowotne dla psów, możesz kupić na stronie naszego sklepu internetowego animalo.pl. Wystarczy, że wybierzesz kategorię pokarmu na kości oraz stawy dla psa, a na pewno znajdziesz coś, co pozytywnie wpłynie na zdrowie Twojego pupila.