Karma dietetyczna (light)

Karma dietetyczna dla kota jest produktem poszukiwanym przez wielu świadomych właścicieli Jej stosowanie pozwala na redukcję u zwierzęcia zbędnych kilogramów, które bywają źródłem wielu groźnych chorób.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 7 produktów

Kiedy przyda się dietetyczna karma dla kota?

Dlaczego warto wybrać produkt taki jak karma dietetyczna dla kota? Opinie fachowców są zgodne - otyłość wśród zwierząt bywa powodem wielu fatalnych następstw. Jej konsekwencjami mogą być choroby takie jak kamica moczowa, cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego i wiele innych.

Nie jest więc chyba tajemnicą, że w wielu przypadkach niskokaloryczna karma dla kota pozwala zapobiegać dużym trudnościom zdrowotnym. Przy tym to dzięki niej utrzymanie właściwej wagi staje się o wiele łatwiejszym zadaniem. Właściciel nie musi już samodzielnie komponować diety zwierzęcia, co wcale nie jest proste. Wykorzystanie w tym celu specjalistycznej karmy pozwala na oszczędność czasu, a przy tym można być pewnym właściwego efektu.

Dobrze skomponowana karma dla kota - dietetyczna i smaczna

Sucha lub mokra karma dietetyczna dla kota to przede wszystkim produkt podlegający bardzo rygorystycznej kontroli. Tworzy się go w sposób, który zapewnia optymalną kompozycję składników żywieniowych. Muszą one dawać zwierzęciu właściwą porcję energii, jednocześnie bez dostarczania mu tych składników, które powodują przyrost masy ciała.

Niskokaloryczna karma dla kotów od animalo.pl

Karma dla kotów o obniżonej kaloryczności jest produktem skutecznym i łatwym w podawaniu. Wystarczy stosować się do zaleceń zawartych na opakowaniu, które wskazują odpowiednią ilość pokarmu przeznaczoną na każdy kilogram wagi zwierzęcia. Przestrzeganie takich zaleceń sprawia, że osiągnięcie zalecanej przez weterynarza optymalnej masy ciała staje się realne.

Potrzebujesz dobrej jakości karmy dietetycznej? Na animalo.pl znajdziesz produkty czołowych marek. Korzystanie z nich przybliży Cię do sukcesu, którym będzie zdrowie Twojego kota.