VET

Wsparcie w leczeniu weterynaryjnym Twoich zwierzaków to nasz obowiązek. Dlatego w ofercie Animalo nie mogło zabraknąć profesjonalnych karm i suplementów weterynaryjnych dla kotów i psów.

Dbając o szczególne potrzeby żywieniowe Twojego psa i kota, rozszerzyliśmy nasz asortyment o produkty lecznicze na najczęstsze dolegliwości i schorzenia domowych pupili. Karmy odkłaczające, karmy dietetyczne, żywienie i dodatki wspierające układ moczowy, trawienie, a nawet sierść i skórę. Zadbamy również o zrównoważoną dietę psa z alergią pokarmową.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem stosowania karm weterynaryjnych i suplementów skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Karma weterynaryjna dla psa i kota stanowi doskonałe wsparcie w leczeniu weterynaryjnym. Jego efekty mogą pojawić się szybciej i zostać osiągnięte łatwiej właśnie dzięki właściwej diecie. Na animalo.pl znajdziesz także suplementy dla zwierząt.

Dobrej klasy karma weterynaryjna dla psa i kota

Dlaczego karma weterynaryjna dla kota i psa może być tak istotnym produktem? Przede wszystkim warto podkreślić, że okres leczenia i rekonwalescencji jest czasem, w którym zwierzę jest o wiele bardziej narażone na spadek formy. Dotyczy to walki z różnymi przypadłościami. Wsparcie dobrej diety sprawia, że powrót do pełnego zdrowia może nastąpić szybciej, a nawrót choroby będzie mniej prawdopodobny.

Różnorodna karma weterynaryjna dla kotów

Przy jakich schorzeniach stosuje się karmy weterynaryjne? Ranking takich produktów obejmuje m.in. karmy weterynaryjne hipoalergiczne. Przy wystąpieniu alergii pokarmowej wdrożenie właściwej diety może uchronić od wielu negatywnych skutków. Właśnie w takim celu stosuje się hipoalergiczną karmę dla kotów. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz także inne produkty - może to być najlepsza karma weterynaryjna na stawy lub karma weterynaryjna dla kota nerki.

Stosowanie karmy specjalistycznej przeznaczonej kotów sprawia, że ich szanse na poradzenie sobie z problemami zdrowotnymi rosną. Jednocześnie odpowiednia dieta może istotnie pomóc w przywróceniu im komfortu życia i radości z każdego kolejnego dnia. To bardzo ważna kwestia, której nie można w takiej sytuacji lekceważyć.

Weterynaryjna karma dla psa z różnymi przypadłościami

Interesuje Cię mokra karma weterynaryjna dla psa? Może lepszym wyborem stanie się sucha karma weterynaryjna dla psa? Wiele zależy od preferencji czworonoga i tego, jaki typ pokarmu będzie najlepszy przy schorzeniu, które aktualnie mu doskwiera. Zaletą oferty animalo.pl jest duży wybór rozmaitych produktów. Są to pozycje, które produkują firmy cenione wśród hodowców od lat.

W szczególności w ofercie animalo.pl można znaleźć doskonałe produkty, takie jak:

  • karma weterynaryjna hipoalergiczna dla psa,
  • karma weterynaryjna dla szczeniaka,
  • karma weterynaryjna dla psa z problemami jelitowymi,
  • karma weterynaryjna dla psa na wątrobę,
  • karma weterynaryjna odchudzająca dla psa,
  • karma weterynaryjna dla psa z chorą trzustką,
  • karma weterynaryjna dla psa na nerki,
  • karma weterynaryjna na stawy.

Dlaczego jeszcze warto postawić na taki produkt jak dobrej klasy karma weterynaryjna dla psa? Opinie osób zmagających się z problemami zdrowotnymi pupili również powinny być brane pod uwagę. Przede wszystkim opieka nad takim zwierzęciem wymaga dużej ilości czasu. Należy działać w taki sposób, aby można było zaoszczędzić sobie nieco trudu. Odpowiednio skomponowane diety, dobrane lekarza weterynarii, są uzupełnieniem leczenia farmakologicznego. Przyspieszają proces zdrowienia, w przypadku wystąpienia chorób przewlekłych spowalniają ich rozwój.