Pasza ekologiczna dla kur i gęsi

Ekologiczna pasza dla kur to wyjątkowa propozycja od animalo.pl dla hodowli drobiu. Oferujemy smaczne pasze klasy premium wykonane ze starannie wyselekcjonowanych składników dla ptactwa gospodarskiego.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 7 produktów

Rosnąca świadomość społeczeństwa dotycząca konieczności dbania o właściwe odżywianie sprawia, że coraz częściej podczas zakupów, wybieramy zdrowe i nieprzetworzone produkty spożywcze. Z tego też powodu dużą popularnością cieszą się jaja kur z chowu ekologicznego, które pod względem walorów smakowych i odżywczych zdecydowanie przewyższają jaja z hodowli konwencjonalnych. Jednak samo przebywanie na świeżym powietrzu w małym stadzie nie sprawi, że kura zacznie znosić wysokiej jakości jajka. Niezbędne będą ekologiczne pasze dla kur niosek, które znajdziesz w naszej ofercie.

Dlaczego warto stosować pasze ekologiczne dla drobiu?

W ostatnich latach coraz więcej gospodarstw decyduje się na rozpoczęcie lub powrót do małego, przydomowego chowu kur. Znoszone przez nie jaja znajdują wielu nabywców zainteresowanych ekologiczną żywnością, którzy doceniają ich wyjątkowy smak i wartości zdrowotne.

Wysoka jakość jest uzyskiwana przede wszystkim dzięki specjalnemu odżywianiu żywego inwentarza. W hodowli ekologicznej niezbędna będzie odpowiednia pasza dla kur niosek, która wpływa nie tylko na walory smakowe i odżywcze jaj, ale także na zdrowie i samopoczucie ptaków.

Ekologiczne, naturalne pasze dla kur w połączeniu z odpowiednimi warunkami bytowymi sprawiają, że wiejskie jajka wyróżniają się dużą zawartością białka, witamin z grupy B, witaminy A, witaminy D, minerałów, luteiny, lecytyny oraz karotenu, dzięki któremu żółtko nabiera intensywnego koloru.

Jaką karmę ekologiczną dla kur i gęsi wybrać?

Wybierając karmę dla kur z chowu ekologicznego, należy dokładnie zapoznać się ze składem danego produktu. Wysokiej jakości pasza ekologiczna dla kur i gęsi powinna wyróżniać się starannie skomponowaną recepturą wypełnioną naturalnymi składnikami.

Ekologiczne pasze dla kur najczęściej skomponowane są z różnego rodzaju zbóż. W składzie tych produktów znajdziesz pszenicę, kukurydzę czy pszenżyto. Często dodaje się do nich warzywa, np. marchew, groch zielony, łodygi pietruszki, ziemniaki czy buraki. Innymi dodatkami są rośliny oleiste, nasiona słonecznika, nasiona sorgo, a także suszone rośliny i zioła, np. oregano.

Pasza pełnoporcjowa dla kur niosek i gęsi

Sklep internetowy animalo.pl oferuje bogaty wybór produktów dla ptaków gospodarskich. U nas znajdziesz najlepsze pasze dla kur niosek, które możesz podawać także kaczkom i gęsiom. W naszym asortymencie mamy wysokiej jakości pokarm znanej i cenionej wśród hodowców marki Eggersmann.

Oferujemy doskonale skomponowane i zbilansowane pasze ekologiczne dla kur niosek zawierające wszystkie niezbędne składniki. Wyróżniają się wysoką zawartością białka, minerałów i witamin oraz odpowiednią strukturą.

Dobra pasza dla kur niosek z oferty animalo.pl to gwarancja zdrowia i samopoczucia ptaków gospodarskich. Zbilansowana, pełnowartościowa pasza naturalna dla kur sprawi, że kury mogą znosić smaczne, zdrowe i pożywne jaja. Oferujemy między innymi paszę sypką dla kur niosek, a także paszę dla małych gęsi.