Papugi, zeberki i kanarki

W animalo.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebują papugi, zeberki i kanarki. Wybieraj spośród szerokiej oferty klatek, wysokiej jakości pokarmu i niezbędnych akcesoriów. Sprawdź nasz asortyment!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Egzotyczne papugi, zeberki i kanarki to bardzo popularne i chętnie hodowane ptaki, mające wysokie wymagania względem przestrzeni życiowej i pokarmu. W animalo.pl postanowiliśmy temu sprostać. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne produkty dla ptaków, dzięki którym Twój latający pupil będzie zdrowy i szczęśliwy.

Pełnowartościowe i smaczne karmy dla papug, zeberek i kanarków

Odpowiednia karma to bardzo ważny element wpływający na kondycję i zdrowie ptaków hodowlanych. W naszym sklepie oferujemy pełnowartościowe, pożywne i smaczne karmy dla papug, kanarków i zeberek. Wysokiej jakości produkty od znanych i lubianych marek wyróżniają się dużą zawartością składników uwielbianych przez ptaki.

Starannie dopracowane receptury zawierają zboża, nasiona, warzywa i owoce, które są dla ptaków źródłem witamin, minerałów i energii. W asortymencie znajdziesz też karmy uzupełniające, zdrowe przysmaki oraz preparaty wspomagające pracę wątroby i procesy wymiany piór u ptaków.

Klatki i woliery dla papug, zeberek i kanarków

Sklep internetowy animalo.pl oferuje wszystko dla ptaków hodowlanych, w tym różnych gatunków papug, a także dla kanarków i zeberek. Zapewniamy szeroki wybór klatek w różnych rozmiarach, różniących się kształtem czy wyposażeniem. Są one wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Duże drzwiczki umożliwiają łatwy dostęp do ich wnętrza oraz wygodne i bezpieczne wyciąganie ptaków.

Oferujemy modele na nóżkach w stylu skandynawskim, a także klatki stojące i woliery dla papug i kanarków, wyposażone w praktyczne kółka. Nasze klatki zapewniają ptakom pełną swobodę ruchów, a jednocześnie poczucie bezpieczeństwa.

Niezbędne akcesoria i wyposażenie klatek

Każda klatka musi być komfortowym, przytulnym i bezpiecznym lokum dla ptaka. Aby tak było, należy ją odpowiednio wyposażyć. Wśród niezbędnych rzeczy dla papug, kanarków i zeberek, jakie muszą znaleźć się w klatce, możemy wskazać miski na pokarm oraz pojniki.

W klatce należy umieścić żerdzie, które stanowią dla ptaków wygodne miejsce do przesiadywania, spożywania pokarmu czy pielęgnacji upierzenia. Przydatne będą różnorodne zabawki i drabinki, które zapewnią zwierzętom rozrywkę. W animalo.pl znajdziesz wszystkie potrzebne produkty w atrakcyjnej cenie i bogatej gamie modeli.