Kule z owocami

W tej kategorii znajdziesz kule z owocami dla dzikich ptaków. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych surowców, pomogą zadbać o zdrowie i kondycję ptaków żyjących na wolności.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 6 produktów

Sklep internetowy animalo.pl oferuje najwyższej jakości pokarm dla ptaków każdego gatunku. U nas znajdziesz pełnowartościowe kule zbożowe, proteinowe oraz kule z owocami dla dzikich ptaków. Doskonale sprawdzą się do całorocznego dokarmiania.

Kule zbożowe z owocami - zadbaj o ptaki żyjące na wolności

Kule z owocami dla dzikich ptaków to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą wspomóc naszych dziko żyjących, skrzydlatych przyjaciół. Potrzebują oni naszej pomocy szczególnie zimą, gdy dostęp do naturalnego pożywienia jest znacznie słabszy.

Oferowane kule zawierają odżywcze i energetyczne płatki zbożowe, ziarna słonecznika, rodzynki oraz zdrowe tłuszcze w postaci oleju z ostropestu plamistego. Dostarczają mnóstwo energii, witamin, minerałów oraz innych składników, które korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie dzikich ptaków.

W sklepie online animalo.pl znajdziesz pełnowartościowe kule zbożowe dla ptaków dzikich, stworzone z najlepszych składników. Wyróżniają się wysokimi walorami smakowymi i starannie skomponowanymi recepturami.