Kule proteinowe

Pożywne kule proteinowe dla dzikich ptaków. Dostępne w różnych opakowaniach, w siatce lub bez niej. Dostarczają energii, witamin, minerałów i wysokiej jakości białka. Idealne do całorocznego dokarmiania.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 4 produktów

W okresie zimowym dzikie ptaki mają duże trudności w zdobyciu pokarmu. Dlatego, gdy tylko temperatury zaczną spadać, a z ogródków i sadów znikną warzywa i owoce, należy zadbać o naszych skrzydlatych przyjaciół. Idealnie w tym celu sprawdzą się pożywne kule proteinowe dla dzikich ptaków. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu online.

Kule proteinowe – pełnowartościowy pokarm dla dzikich ptaków

Kule proteinowe dla dzikich ptaków wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych i uwielbianych przez zwierzęta składników. Wypełnione są bogatymi w energię ziarnami i orzechami. Ich wysokie wartości odżywcze podnoszą dodatkowe składniki, takie jak np. olej z ostropestu plamistego, który jest dobrym źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych oraz korzystnie wpływa na procesy trawienne.

Dzięki zawartości suszonych owadów kule proteinowe dostarczają dzikim ptakom mnóstwo cennego białka. Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym kupisz najwyższej jakości pokarm dla ptaków dzikich i innych zwierząt. Zapewniamy bogaty wybór produktów i atrakcyjne ceny.