Dla dzikich ptaków

W animalo.pl oferujemy pokarm dla dzikich ptaków dostarczający dużo energii i składników odżywczych. Wykonane z wysokiej jakości składników, przeznaczone są dla wszystkich gatunków ptaków. Sprawdź!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 19 produktów

Wysokiej jakości karma to najlepszy sposób na dokarmianie ptaków żyjących na wolności, które często mają trudności w znalezieniu pożywienia w środowisku miejskim. Dzikie ptaki potrzebują naszej pomocy szczególnie w miesiącach zimowych. W tym okresie sikorki, wróble czy inne zimujące ptaki mają ogromne zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Jeśli chcesz przyczynić się do pomocy dzikim ptakom, polecamy Ci smaczne i pożywne karmy z naszej oferty.

Oferujemy kule proteinowe, zbożowe i owocowe wyróżniające się starannie skomponowanym i zbilansowanym składem. Zawierają dużo kalorii, białka i włókna niezbędnego do prawidłowego przebiegu procesów trawiennych.

Dlaczego warto dokarmiać ptaki dzikie? Jak należy to robić?

Z każdym rokiem zmniejsza się obszar naturalnych terenów, na których żyjące na wolności ptaki szukają pożywienia. Ma to związek z dynamicznie postępującą urbanizacją, która negatywnie odbija się na środowisku naturalnym. Dlatego, według przyrodników, dokarmianie dzikich ptaków to niezwykle pożyteczne działanie, które należy prowadzić przez cały rok.

Naszych skrzydlatych przyjaciół możemy dokarmiać w tradycyjny sposób za pomocą ziaren, nasion czy zawieszonej na balkonie słoniny. Do całorocznego wspomagania dzikich ptaków idealnie nadają się dostępne w naszym sklepie kule zbożowe bogate w energię, białko i naturalne witaminy, a także karmy uzupełniające dla ptaków.

Wybierz najlepszą karmę w animalo.pl!

Sklep internetowy animalo.pl oferuje smaczne i pożywne kule zbożowe przeznaczone dla ptaków żyjących na wolności. Z powodzeniem można je stosować także w hodowli. Można je zawiesić praktycznie wszędzie – na balkonie, tarasie czy na gałęziach drzew.

Znajdziesz u nas kule zbożowe, wypełnione uwielbianymi przez ptaki ziarnami, kule z owocami, a także kule proteinowe z dodatkiem suszonych owadów. Wzbogacone są olejami dostarczającymi zdrowych kwasów tłuszczowych. Oferujemy kule dla dzikich ptaków w siatce lub bez. Nasz sklep online oferuje pożywny pokarm w ekonomicznych wielopakach. Ponadto zapewniamy atrakcyjne ceny!