Akcesoria dla ptaków

Baner podkategoria akcesoria dla ptaków.

W animalo.pl kupisz niezbędne akcesoria dla ptaków umożliwiające wyposażenie klatki. Dzięki nim stworzysz komfortową przestrzeń życiową dla swojego pierzastego pupila. Zamów także specjalne zabawki, które zapewnią mu rozrywkę.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 9 produktów

Każdy zwierzak domowy potrzebuje komfortowej, przytulnej i bezpiecznej przestrzeni życiowej. Nie inaczej jest w przypadku papug, kanarków czy zeberek, które także zasługują na wygodne lokum. W animalo.pl znajdziesz solidne klatki i woliery oraz akcesoria do klatki dla ptaków. Mamy wszystko, czego potrzebuje Twój pupil do pełni szczęścia. Poznaj naszą ofertę i wybierz niezbędne elementy wyposażenia do klatki.

Co powinno się znaleźć w klatce dla ptaków?

Barwne papużki, rozśpiewane kanarki czy zeberki to bardzo popularne ptaki klatkowe, które są chętnie hodowane w warunkach domowych. Każdy opiekun powinien zapewnić swojemu latającemu podopiecznemu bezpieczeństwo, komfort i rozrywkę.

Niezbędne w tym celu będą akcesoria dla ptaków egzotycznych. To właśnie różnego rodzaju wyposażenie do klatki sprawi, że ptak poczuje się pewnie i dobrze w swoich czterech ścianach.

Sklep internetowy animalo.pl oferuje bogaty asortyment akcesoriów. Wyróżniają się one wysoką jakością, trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz atrakcyjną ceną. Do komfortowego wyposażenia klatki dla ptaków potrzebne Ci będą wymienione poniżej akcesoria.

Miski i pojniki

Niezbędnym elementem wyposażenia klatki są miski na karmę i pojniki. U nas znajdziesz karmniki wykonane ze stali nierdzewnej lub solidnego plastiku. Oferujemy także pojniki, które zapewnią ptakom stały dostęp do źródła czystej i świeżej wody.

Żerdzie

Ważnym elementem wyposażenia klatki jest solidna żerdź, na której ptak spędza większość czasu - odpoczywając, jedząc, a nawet śpiąc. Warto kupić kilka żerdzi drewnianych i umiejętnie rozmieścić je w klatce, by ptak mógł swobodnie przechodzić z jednej grzędy na drugą.

Zabawki

W animalo.pl zapewniamy ponadto bogatą ofertę zabawek, które urozmaicą ptakom czas spędzony w klatce oraz zapewnią doskonałą rozrywkę i solidną dawkę ruchu. Znajdziesz u nas drabinki, huśtawki i drążki wykonane z naturalnych i bezpiecznych dla zwierząt materiałów.