Ptaki

Baner ptaki mobile.

W animalo.pl znajdziesz wszystko dla ptaków egzotycznych, dzikich i gospodarskich. Oferujemy pożywny pokarm, przestronne klatki i niezbędne akcesoria. Z nami stworzysz komfortowe warunki dla ptaka.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Wszystkie zwierzęta domowe potrzebują troskliwej opieki i wielu niezbędnych akcesoriów. Dokładnie tak samo jest w przypadku ptaków, które do pełni szczęścia i zdrowia wymagają najwyższej jakości pokarmu i wygodnej przestrzeni życiowej. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki asortyment, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i atrakcyjne ceny.

Komfortowe i przestronne klatki dla ptaków

Ptaki potrzebują przestrzeni życiowej dopasowanej do ich wielkości. Muszą mieć możliwość swobodnego rozłożenia skrzydeł i przemieszczania się pomiędzy żerdziami. Dlatego, jeśli marzysz, aby w Twoim domu zagościła piękna papuga, kanarek czy żeberka, będzie Ci potrzebna przestronna i komfortowa klatka dla ptaka, która zapewni bezpieczeństwo i wygodę Twojemu nowemu pupilowi.

W animalo.pl znajdziesz różnorodne modele klatek, zróżnicowane pod względem rozmiaru, stylu i wyposażenia. Możesz wybrać bardzo stylowe modele na nóżkach, tradycyjne klatki stojące oraz duże woliery na kółkach ułatwiających transport.

Wybierz niezbędne akcesoria do klatki dla ptaka

Stwórz komfortową i funkcjonalną przestrzeń dla swojego ptaka, dzięki szerokiej ofercie sklepu animalo.pl, znajdziesz u nas niezbędne rzeczy dla ptaków i akcesoria do klatek. Oferujemy żerdzie, drabinki oraz różnorodne zabawki, które urozmaicą życie Twojemu latającemu podopiecznemu. Nie możesz zapomnieć też o odpowiednich miskach na pokarm i pojnikach.

W animalo.pl zamówisz ponadto piasek do klatek i wolier, który sprawi, że w lokum Twojego pupila zawsze będą panować idealne warunki. Odpowiedni piasek znacznie zwiększy poziom higieny i ułatwi czyszczenie klatki.

Karmy podstawowe, uzupełniające i przysmaki dla ptaków

Zadbaj zdrowie i doskonałą kondycję swoich podopiecznych dzięki wysokiej jakości karmom dla ptaków z naszej oferty. Gwarantujemy szeroki wybór asortymentu od znanych i cenionych producentów. Smakowite i zdrowe mieszanki zapewnią ptakom idealną dietę i niezbędne składniki odżywcze.

Oferujemy także karmy uzupełniające i zdrowe przysmaki oraz produkty dla dzikiego ptactwa. Kule zbożowe, owocowe lub proteinowe to idealny sposób na dokarmianie wszystkich gatunków ptaków żyjących na wolności.

Nasz sklep internetowy animalo.pl to miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości pokarm dla ptactwa gospodarskiego. Oferujemy pełnowartościowe pasze dla kur i gęsi.

Akcesoria, pokarm i przysmaki dla ptaków w animalo.pl

Nasz sklep online oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla hodowli ptaków. U nas kupisz wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwolą stworzyć komfortową i bezpieczną przestrzeń do życia dla różnych gatunków ptaków. Zapewniamy możliwość zamówienia wysokiej jakości produktów dla papug, zeberek i kanarków, a także dla ptactwa dzikiego i gospodarskiego. Jeśli szukasz pełnowartościowej karmy podstawowej, uzupełniającej i przysmaków, również czekają na Ciebie sprawdzone opcje do wyboru.