Zabawki dla szczeniąt

Zabawki dla szczeniaka to podstawowy element wyposażenia każdej psiej wyprawki. W naszym sklepie internetowym animalo.pl znajdziesz bogaty wybór zabawek wykonanych z bezpiecznych materiałów. Zapewnią one wielogodzinną rozrywkę Twojemu pupilowi.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 9 produktów

Dlaczego warto podawać psu zabawki?

Młody zwierzak to prawdziwy wulkan energii. Szczeniak uwielbia ciągły ruch i zabawę, która dostarcza mu ogromnej radości i frajdy. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie zabawki dla szczeniaka, które zapewnią małemu psu zajęcie oraz pozwolą rozładować nadmiar emocji.

Zabawa to dla każdego czworonoga doskonała aktywność fizyczna, która wzmacnia kondycję oraz bardzo pozytywnie wpływa na jego zdrowie i samopoczucie. Zabawki dla szczeniaczków, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu, znakomicie urozmaicą codzienność każdemu maluchowi oraz sprawią, że będzie grzeczniejszy i bardziej ułożony.

Zabawki pozwalają także na budowanie i wzmacnianie więzi łączącej zwierzaka z opiekunem. Można je wykorzystać do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu i w domu. Idealnie nadają się do nauki aportowania czy przeciągania. Rzucanie zwierzakowi zabawki zapewni mu doskonały trening, gdy będzie próbował ją złapać w powietrzu.

Zabawka dla szczeniaka - sposób na nudę

Bywają momenty, że musimy zostawić naszego szczeniaka samego w domu. Obowiązki zawodowe, rodzinne czy chociażby zakupy uniemożliwiają całodzienne przebywanie z małym zwierzakiem i dotrzymywanie mu towarzystwa. W takich chwilach zwierzak może czuć nudę i tęsknotę, które będzie próbować zwalczyć na różne, często niezbyt pożądane sposoby.

Odpowiednia zabawka zapewni mu zajęcie na wiele godzin i odwróci uwagę od niszczenia elementów wyposażenia domu czy części garderoby opiekuna. Szczególnie polecamy zabawki typu KONG, które można wypełnić dowolnymi przysmakami naszego pieska. Aby je wydobyć, zwierzak musi wykazać się nie lada sprytem i inteligencją. Używanie takich zabawek zapewni mu nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i znakomity trening umysłowy.

Zabawki zostały wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, które w żaden sposób nie szkodzą zdrowiu małego pieska. Zwierzak może je do woli gryźć i żuć zaspokajając swoje wrodzone potrzeby.

Zabawki dla szczeniaków - idealne do tresury

Dostępne w naszym sklepie zabawki dla szczeniaków to idealny sposób na wspólną aktywność z psem i tresurę. Można je wykorzystać do nauki aportowania, dlatego warto zabierać je na każdy spacer. Doskonale w tym celu sprawdzą się zabawki w formie piłki, których wielkość została dopasowana specjalnie dla małych czworonogów. Zwierzak może je bezpiecznie chwycić, wzmacniając tym samym mięśnie szczęki i żuchwy.

Zabawka świetnie sprawdzi się jako nagroda za prawidłowe wykonanie danej komendy lub jako ciekawe urozmaicenie przerw w szkoleniu. W tym celu warto sięgnąć po zabawki, które można wypełnić przysmakami. Dzięki temu zapewnimy naszemu pupilowi smaczną i szybką przekąskę zapewniającą energię na dalszy trening.

Zabawka zamiast kapcia czy patyka?

Wyrzynające się zęby stałe są przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości, które mały pies może starać się złagodzić gryzieniem i żuciem różnorodnych przedmiotów. Ofiarami małych zwierzaków najczęściej padają buty domowników lub inne elementy wyposażenia domu. Takie zachowanie jest nie tylko problematyczne, ale i bardzo niebezpieczne dla zdrowia małego zwierzaka. Obuwie, odzież czy przedmioty codziennego użytku wykonane są z materiałów, które mogą zaszkodzić zwierzakowi. Często posiadają one wystające elementy, które szczeniak może pogryźć i połknąć.

Aby zapobiec wszelkim problemom, warto kupić odpowiednią zabawkę dla szczeniaka, którą maluch może do woli gryźć i żuć. Wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenie i całkowicie bezpiecznych dla zwierzaka, takich jak kauczuk czy bawełna. Zabawki to także doskonały sposób na zadbanie o właściwą higienę jamy ustnej psa. Zwierzak podczas radosnego gryzienia ociera się zębami i dziąsłami o ich powierzchnię, usuwając osad bakteryjny i resztki pokarmu. Jest to najlepszy sposób zapobiegający pojawieniu się groźnego dla zdrowia kamienia nazębnego. Wybrane modele zabawek nasączone zostały substancjami smakowymi, które odświeżają oddech.

Zabawki z trwałych i bezpiecznych materiałów

Jeśli chcesz zapewnić swojemu małemu pupilowi bezpieczną i radosną zabawę postaw na zabawki dla szczeniaków znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego. Przygotowaliśmy bogatą gamę zabawek w wielu wersjach i kolorach. Wszystkie wykonane są z bardzo trwałych materiałów i nie zawierają ostrych elementów.

Zapewnią każdemu szczeniakowi doskonałą rozrywkę i dodatkową dawkę aktywności fizycznej. Do aportowania i przeciągania liny idealnie sprawdzą się zabawki wykonane z niezwykle wytrzymałej bawełnianej liny. Do zabawy w domu polecamy miękkie zabawki pluszowe.

Szczególnym uznaniem małych zwierzaków cieszą się zabawki do wypełnienia smakołykami. Posiadają one specjalne utwory, w których można umieścić ulubione przysmaki pupila. Zapełnią maluchowi czas podczas samotnego pobytu w domu, odprężą po stresujących sytuacjach oraz pozwolą rozładować nadmiar energii w bezpieczny sposób.