Suplementy na serce i krążenie

Suplementy na serce dla psa to niezbędny dodatek do zdrowej diety Twojego pupila. Zapewnią mu długie i szczęśliwe życie. Zawierają cenne składniki wspierające pracę całego układu sercowo-naczyniowego.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Suplementy na serce dla psów - czy warto je stosować?

Serce to bardzo ważny narząd, który często sprawia problemy zarówno ludziom, jak i zwierzętom. Przez całe życie serce ciężko pracuje i jest narażone na różne zagrożenia, wynikające przede wszystkim z braku aktywności, złej diety i predyspozycji rasowych. Serce zaczyna gorzej funkcjonować w miarę starzenia się organizmu psa. Dlatego podstawową sprawą jest zadbanie o odpowiednie odżywianie naszego pupila i dostarczenie mu sporej dawki ruchu. W dalszej kolejności warto zastosować wysokiej jakości suplementy dla psa, które jeszcze bardziej wzmocnią serce.

Czego najbardziej potrzebuje serce psa?

Problemy zdrowotne związane z układem sercowo-naczyniowym często dotykają psy, którym opiekunowie nie poświęcają zbyt dużo czasu. Brak ruchu i wspólnej zabawy w połączeniu z podawaniem niskiej jakości karmy bardzo szybko może spowodować pojawienie się różnych dolegliwości.

Zła dieta, uboga w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe Omega 3 to najkrótsza droga do otyłości, która bardzo obciąża serce. Na zdrowe serce psa największy wpływ mają takie kwestie jak:

  • Aktywność fizyczna - psy to z natury bardzo ruchliwe zwierzęta, które muszą się „wybiegać”. Poprzez aktywność fizyczną rozładowują nadmiar emocji i stresu, dostarczają sobie ogromnej frajdy i wzmacniają serce.
  • Odpowiednia dieta - wysokiej jakości karma pozbawiona zbędnych dodatków i sztucznych wypełniaczy to najlepszy sposób na to, by Twój pies był zdrowy i szczęśliwy. Dlatego wybieraj wyłącznie wysokiej jakości produkty dostarczające wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach.

Suplementy dla psa na serce w sklepie animalo.pl

Suplementy na serce w ofercie naszego sklepu internetowego to bardzo skuteczne i kompleksowe preparaty, dzięki którym możesz zadbać o zdrowie swojego ukochanego futrzaka. Dostarczają niezwykle wartościowych składników, które pozytywnie wpływają na cały jego organizm. Należą do nich kwasy tłuszczowe Omega 3 pochodzące z kryla antarktycznego lub sardeli.

Kwasy tłuszczowe Omega 3 wykazują szereg właściwości prozdrowotnych, które w korzystny sposób wpływają na funkcjonowanie organizmu zwierząt. Pomagają chronić przed groźnymi chorobami serca i układu krążenia, regulują poziom lipidów oraz obniżają ciśnienie krwi. Odpowiednia podaż i suplementacja kwasów Omega 3 jest niezwykle ważna na każdym etapie życia psa.

Animalo.pl - raj dla miłośników i opiekunów zwierząt

Sklep internetowy animalo.pl to miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości suplementy i preparaty witaminowo-mineralne dla psów dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonale sprawdzą się one jako zapobiegający niedoborom żywieniowym dodatek do codziennej diety oraz jako wsparcie procesu leczniczego.

Posiadamy także szeroki wybór karm mokrych i suchych dostosowanych do potrzeb zwierząt w każdym wieku. Ponadto oferujemy produkty dla psów mających specjalne wymagania żywieniowe oraz smakowite przekąski i gryzaki.