Treningowe

Przysmak treningowy dla psa to świetny sposób na zachęcenie zwierzaka do pilnej nauki wykonywania komend. W sklepie internetowym animalo.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę smakołyków wykonanych z najlepszych składników w wielu fantastycznych smakach.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Przysmak treningowy dla psa z najlepszych składników

Przysmaki treningowe dla psa to bardzo rozbudowana kategoria, w której znajdziesz smaczki w różnorodnych kształtach. Do wyboru są między innymi małe smakołyki w formie miękkich lub chrupiących cząstek, paski z suszonego fileta z kurczaka czy wołowiny oraz rurki i zawijasy wykonane z bydlęcej skóry owiniętej pysznym mięsem.

Każdy przysmak treningowy dla psa to nie tylko doskonały i smakowity motywator zachęcający do wspólnej zabawy i do szkolenia, ale także prawdziwa bomba energetyczna i witaminowa. Wykonane z naturalnych składników smaczki dostarczają zwierzakom dużej ilości białka, witamin, minerałów, probiotyków i zdrowych kwasów tłuszczowych.

Przysmaki treningowe dla psów od najlepszych producentów

Wybierając przysmaki dla psa do tresury, warto stawiać na znanych i sprawdzonych producentów, którzy cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Do tworzenia swoich przysmaków wykorzystują wyłącznie najlepsze składniki naturalne pochodzące od zaufanych dostawców. Kupując smakołyki dla psa znanej marki, mamy pewność, że nie zastosowano w nich sztucznych ani szkodliwych dodatków, barwników czy aromatów.

W sklepie internetowym animalo.pl posiadamy asortyment od wielu znanych producentów, takich jak Alpha Spirit. Treningowe przysmaki dla psa tej marki wyróżniają się doskonale skomponowanym składem, zawierającym minimum 85% mięsa lub ryby. Dostępne są w bardzo wielu smakach, które przypadną do gustu każdemu futrzakowi. Polecamy również przysmaki treningowe dla szczeniąt marki Bosch w formie małych kości.

Przysmaki treningowe - dlaczego warto je kupić?

Naturalne przysmaki treningowe dla psów to idealny sposób na to, by każde szkolenie przebiegło szybko, sprawnie i bezstresowo dla nas i naszego zwierzaka. Przysmaki treningowe świetnie sprawdzą się jako pyszna zachęta do pilnej nauki wykonywania różnych komend. Dlatego warto mieć przy sobie ulubione smaczki treningowe podczas tresury, które w każdym momencie możemy podarować futrzakowi. Psy to bardzo inteligentne zwierzaki, które chętnie uczą się nowych rzeczy, naturalne przysmaki dla psa jeszcze bardziej zachęcą je do podejmowania różnorodnych wyzwań i posłuszeństwa. Smakowite i zdrowe przekąski można podawać futrzakowi, gdy ten prawidłowo wykona daną czynność. Doskonale sprawdzą się, gdy uczymy szczeniaka załatwiania potrzeb fizjologicznych na dworze. Dzięki naturalnym i pożywnym przysmakom zwierzak nie będzie się mógł doczekać kolejnego treningu. Wiele z dostępnych w naszym sklepie przysmaków dodatkowo bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie zębów i jamy ustnej, usuwając osad bakteryjny i delikatnie masując dziąsła.

Przysmaki treningowe - wskazówki

Do treningu najlepiej sprawdzą się mniejsze przysmaki dla psa, które nasz pupil szybko zje i przystąpi do dalszej nauki. W przeciwnym razie, gdy smakołyk będzie zbyt duży, zwierzak zdekoncentruje się i straci chęć do dalszego szkolenia, a co gorsza - naje się do syta i nie zje posiłku pełnowartościowego. Należy pamiętać, żeby nie podawać zbyt dużej liczby przysmaków, które są jedynie dodatkiem do codziennego jadłospisu futrzaka i nie mogą zastąpić posiłków głównych.