Do żucia

Przysmaki do żucia dla psa zaspokajają naturalną potrzebę każdego futrzaka, która pozwala mu się zrelaksować i odstresować. W sklepie internetowym znajdziesz przysmaki od najlepszych producentów, stworzone ze świeżych składników naturalnych.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Najlepsze smakołyki do żucia dla psa

Dostępne w naszym sklepie internetowym przysmaki do żucia dla psów zostały wykonane z wysokiej jakości składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu wyróżniają się doskonałym smakiem i atrakcyjnym aromatem. Podczas gryzienia pies nie tylko odpręża się i odpędza nudę, ale także dostarcza sobie mnóstwo frajdy na długie godziny.

Naturalne smakołyki do żucia dla psa zawierają mnóstwo cennych makro- i mikroelementów, dlatego doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie i urozmaicenie codziennej diety futrzaka. Wiele z oferowanych przysmaków dla psów zostało wzbogaconych o dodatkowe składniki, które wpływają pozytywnie na zdrowie i samopoczucie Twojego pupila. Zawierają one bardzo dużo białka, minerałów, witamin i prozdrowotnych kwasów tłuszczowych Omega 3.

Przysmaki do żucia w różnych kształtach

Przysmaki do żucia dostępne są w bardzo wielu kształtach i formach. Przybierają atrakcyjny dla każdego psa kształt kości, zawijasów, pałek i pasków. Bardzo popularne są naturalne przysmaki wykonane ze skóry bydlęcej owinięte smakowitym, suszonym mięsem kaczki, kurczaka, królika lub wołowiną.

Tego rodzaju smakołyki nie tylko pozwalają zaspokoić wrodzone potrzeby psa, ale także umożliwiają zadbanie o zdrowe i mocne zęby. Podczas żucia zwierzak delikatnie ściera osad bakteryjny, co znacznie zmniejsza ryzyko powstawania kamienia nazębnego.

Naturalne przekąski to także źródło cennych minerałów i kolagenu, który doskonale wpływa na kości i stawy. Długie żucie i gryzienie pozytywnie oddziałuje na samopoczucie psa i obniża poziom napięcia nerwowego, szczególnie po stresujących przeżyciach, takich jak wizyta u weterynarza czy zabiegi pielęgnacyjne.

Przysmaki od sprawdzonych marek

Oferta naszego sklepu internetowego jest zróżnicowana i bogata. Znajdziesz w niej przysmaki od najlepszych producentów, którzy w swojej działalności stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie smakołyki wykonane są ze świeżych i pełnowartościowych składników naturalnych wypełnionych składnikami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa. Zanim trafią na rynek, są poddawane szczegółowym testom i analizom w celu potwierdzenia ich najwyższej jakości.

Dlaczego pies musi żuć?

Żucie jest nieodłączną częścią codzienności każdego domowego czworonoga i stanowi fundament jego aktywności. Pies w ten sposób odreagowuje nieprzyjemne sytuacje i obniża nadmiar emocji. Dzięki temu jest spokojniejszy i bardziej ułożony. Nie sprawia problemów wychowawczych ani nie jest agresywny w stosunku do domowników.

Gryzaki do żucia to świetny sposób na nudę doskwierającą futrzakowi podczas nieobecności opiekunów. Bardzo skutecznie absorbują one zwierzaka i odwracają jego uwagę od gryzienia elementów wyposażenia domu oraz odzieży i butów.