Karmy suszone

Suszona karma dla psa jest znakomitą alternatywą dla karmy mokrej i suchej. Z tego względu stanowi popularny wybór opiekunów, którzy chcą zapewnić swojemu pupilowi odpowiednią i zdrową dietę na każdy dzień. Zapraszamy do poznania jej zalet i złożenia zamówienia na warianty pochodzące od renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. Życzymy udanych zakupów!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
1 produkt

Suszona karma dla psa - czym się wyróżnia na tle innych?

Suszona karma dla psa jest zgodna z nowoczesną koncepcją żywienia czworonogów. Ponadto jest określana jako pełnoporcjowy posiłek, który jest zdrowy, smaczny i pożywny. Czym wyróżnia się na tle pozostałych karm? W jej przypadku wykorzystano specjalną technologię suszenia ciepłym powietrzem (powyżej 100°C). Proces ten ma na celu ograniczenie utraty cennych wartości odżywczych. Dodatkowo wpływa również na atrakcyjny smak i zapach dla psów, które chętnie zjadają cały posiłek, gdyż każdy kawałek zachowuje swój aromat.

Karmy suszone dla psów - poznaj ich skład

W przypadku suszonych karm dla psów warto zwrócić uwagę na poszczególne komponenty. Wśród nich znajdują się przede wszystkim najwyższej jakości świeże mięso, które stanowi główne źródło białka i kwasów tłuszczowych. Ponadto w składzie można także znaleźć marchew zmniejszającą ryzyko rozwoju komórek nowotworowych, dynię dostarczającą antyoksydantów, pomidory pełne witamin, podobnie jak różnego rodzaju owoce. Oczywiście wszystkie wykorzystywane do produkcji komponenty są świeże. To duży wyróżnik suszonej karmy dla psów, gdyż w przypadku karm suchych produkty te są wcześniej przetwarzane.

Suszona karma dla psów - dlaczego warto ją wybrać?

Prezentowana w tej kategorii karma suszona dla psa opiera się na najwyższej jakości składnikach, które zostały starannie wyselekcjonowane i spełniają wszelkie potrzeby żywieniowe czworonogów, niezależnie od rasy, wieku, aktywności czy kondycji zdrowotnej. Zawierają w swoim składzie niezbędne komponenty odżywcze, w tym źródła białka, witamin i minerałów niezbędnych do zdrowego rozwoju każdego zwierzaka. Ich podawanie doskonale wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego psiego organizmu, a także na stan skóry, sierści i zębów.

Karmy suszone dla psa - jakie rodzaje znajdziesz w sklepie Animalo?

W naszym sklepie zoologicznym Animalo znajdziesz szeroki wybór suszonych karm dla psów w korzystnej cenie, która z pewnością nie nadwyręży domowego budżetu. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub potrzeby doradzenia w zakupie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Wśród najczęściej wybieranych smaków możesz znaleźć:

  • dziczyznę,
  • wołowinę,
  • kaczkę,
  • gęś,
  • jagnięcinę,
  • indyka.

W większości przypadków są to jednocześnie karmy monobiałkowe, które znakomicie sprawdzą się także u psich alergików, gdy konieczne jest zastosowanie diety eliminacyjnej w celu wykluczenia uczulającego źródła białka. Wśród głównych producentów specjalizujących się w produkcji karm suszonych dla psów można wymienić firmę Ziwi Peak oraz Dolinę Noteci.