Ziwi Peak

Ziwi karma dla psa pewnością Cię nie zawiedzie. Już dziś zapoznaj się z dostępnymi w naszym sklepie wariantami i wybierz idealny z nich dla swojego zwierzaka. W razie pytań nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
1 produkt

Karma Ziwi dla psa - poznaj jej zalety

Podczas produkcji każda karma dla psa Ziwipeak jest powoli i delikatnie suszona na świeżym powietrzu. Pozwala to na naturalną konserwację mięsa i wyeliminowanie konieczności zastosowania sztucznych barwników. Dodatkowo formuły tej marki nie zawierają ciężkostrawnych składników, które obciążają psi układ pokarmowy. W karmach nie znajdziemy wypełniaczy takich jak pszenica, ryż, ziarna, soja, kukurydza czy ziemniaki, ale ponad 90% mięsa, narządów, kości i owoców morza uzupełnionych niezbędnymi witaminami i minerałami. Skład karmy to doskonała równowaga, która zapewni Twojemu psu zbilansowaną dietę.

Mięso pozyskiwane jest z wolnowybiegowego rolnictwa, dzięki czemu jest w pełni zdrowe i stanowi bogate źródło białka. To główny składnik psiej diety, która zapewni psu zdrowe i szczęśliwe życie. Każda karma dla psa Ziwi jest pełnowartościowa, zarówno w wersji mokrej, jak i suchej, a szeroki wybór wariantów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie idealną wersję dla swojego czworonoga.

Karmy dla psów Ziwipeak dostępne w sklepie zoologicznym Animalo

W ofercie naszego sklepu dostępna jest karma sucha i mokra dla psa, niezależnie od rasy, wieku, stanu zdrowia czy temperamentu. Wszystkie warianty są oferowane w atrakcyjnej cenie, a wśród nich znajdziesz między innymi:

  • LAMB RECIPE z jagnięciną o pysznym smaku i aromacie, a także odpowiednio zbilansowanym składzie,
  • VENISON RECIPE z jeleniem, którego mięso jest akceptowane przez wiele psów, podobnie jak dodatek nowozelandzkiej małży zielonej,
  • BEEF RECIPE, w składzie znajduje się wołowina, narządy i kości, których spożywanie odpowiada biologicznym potrzebom psów w przypadku diety bogatej w mięso i jego podroby,
  • TRIPE & LAMB RECIPE z jagnięciną i jej podrobami w postaci wątroby, żwaczy, płuc, serca, kości i nerek, która jest idealna dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia, szczególnie tych z wrażliwością pokarmową,
  • BEEF RECIPE - nowatorska jednobiałkowa karma dla psa, która doskonale sprawdzi się w przypadku diety eliminacyjnej. Zawartość 91% mięsa z wołowiny z dodatkiem nowozelandzkich małży zielonych zaspokaja wszelkie potrzeby każdego psa, a brak sztucznych dodatków zapewnia zdrowy posiłek w codziennej diecie.

Ziwi - karmy dla psa z Nowej Zelandii

Ziwipeak karma sucha i mokra dla psa pochodzi z Nowej Zelandii, a producent zadbał, aby tworzone przez niego receptury były wolne od jakichkolwiek antybiotyków, hormonów czy stymulatorów wzrostu. Efektem ciężkiej pracy specjalistów marki Ziwipeak są karmy zawierające dużą ilość białka i kalorii, które dają psom mnóstwo energii na każdy dzień, a dodatkowo są pyszne w smaku, co sprawia, że każdy zwierzak chętnie zjada swój posiłek.