Piper

Karma dla psa Piper to pełnowartościowy pokarm dla czworonogów, który ma nie tylko wysokiej jakości skład, ale także pyszny smak. Już dziś możesz go wybrać dla swojego zwierzaka w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie i zagwarantować psu zdrowy i smaczny posiłek każdego dnia.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Piper - mokra karma dla psa o wielu zaletach

Piper karma dla psa cieszy się doskonałą opinią na rynku, oczywiście nie bez powodu. Jest lubiana przez zwierzęta, a także sprzyja zachowaniu zdrowia i jak najlepszej kondycji psa. Oferowane produkty to karmy bytowe, czyli zaspokajające wszelkie potrzeby Twojego psa. Wszystko dzięki specjalnie opracowanym recepturom przez technologów żywności we współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami, którzy czuwają nad procesem produkcyjnym. W efekcie każda karma dla psa Piper pozwoli zapewnić odpowiedni posiłek na każdy dzień, z niezbędną ilością składników mineralnych, odżywczych i witamin.

Karmy dla psa Piper zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, zestawy witamin i minerałów, a także są pozbawione syntetycznych aromatów, barwników i sztucznych wzmacniaczy smaku. Wszystkie składniki odgrywają bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu psiego organizmu, dlatego stanowią doskonały wybór, niezależnie od wieku, stanu zdrowia, temperamentu, aktywności czy rasy czworonoga.

Jaką karmę dla psa Piper wybrać?

Firma Piper przykłada dużą wagę do procesu produkcyjnego oferowanych przez siebie karm, a wykorzystywane technologie pozwalają zachować naturalną strukturę wszystkich składników. W efekcie większe kawałki mięsa znajdujące się w karmie dla psów Piper są atrakcyjne dla każdego czworonoga, a także pyszne i aromatyczne. Szeroki wybór wariantów sprawia, że urozmaicenie diety Twojego zwierzaka jest proste i komfortowe. Wśród najpopularniejszych wersji można wymienić karmy dla psa z:

  • dorszem,
  • dziczyzną i dynią,
  • jagnięciną i marchewką,
  • przepiórką,
  • sercami kurczaka i ryżem,
  • wątrobą wołową i ziemniakami,
  • żołądkami wołowymi,
  • królikiem.

Karma dla psa Piper - zaufaj specjalistom

Odpowiednio zbilansowana dieta psa to podstawa, aby czuł się dobrze i przez wiele lat życia był zdrowy i pełen energii. Właśnie dlatego tak ważny jest sposób żywienia i świadome wybieranie wysokiej jakości karm. Doskonałym ich przykładem są posiłki przygotowane przez markę Piper, które zawierają przede wszystkim białka zwierzęce - dobrze przyswajalne i lekkostrawne. Wszystkie składniki zawarte w formule dostarczają odpowiednią ilość minerałów, witamin i wartości odżywczych. Ponadto szeroki wybór produktów opracowanych przez specjalistów z branży pozwala dostosować wariant do potrzeb psa i jego apetytu.

W naszym sklepie Animalo z pewnością każdy opiekun znajdzie dla swojego psa idealną karmę marki Piper, którą będzie chętnie zjadał aż do ostatniego kawałka. Oferowane produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie i dostarczane pod wskazany adres, dzięki czemu nie ma konieczności wychodzenia z domu, aby zamówić wysokiej jakości karmę dla swojego zwierzaka. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś!