Orijen

Orijen karma dla psa to najwyższej jakości produkt, który opracowywany jest przez specjalistów. Propozycje dostępne w naszym sklepie Animalo dzielą się na warianty, które można dostosować pod względem wieku psa, rasy, a także trybu życia. Wszystkie powstają w ekologicznych fabrykach i są w pełni bezpieczne dla czworonogów.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Karmy dla psów Orijen - sposób na zapewnienie optymalnej diety czworonogowi

Każda karma dla psa Orijen cieszy się doskonałą opinią i nie ma w tym nic dziwnego. Dotyczy to zarówno wariantów dla szczeniaka, dla małych psów, dużych i dla seniorów. Wszystkie mają suchą formę i zapewniają czworonogom niezbędne wartości odżywcze, witaminy i minerały, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Kanadyjska karma dla psów Orijen jest zgodna z ekologiczną ideą, którą marka podąża od samego początku, tworząc biologiczne formuły bez zbóż, z wysokiej jakości mięsem. Wszystkie są w pełni naturalne i pozbawione chemicznych dodatków. Wśród zalet karm tej marki można wymienić:

  • najwyższej klasy mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,
  • naturalną mieszankę, która jest zdrowa i smaczna,
  • dużą różnorodność składników,
  • koncepcję Whole Prey,
  • obniżoną zawartość węglowodanów.

Poznaj wszystkie warianty karm dla psów Orijen

Jeśli poszukujesz pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków dla swojego czworonoga, to karmy dla psa Orijen będą doskonałą propozycją, dzięki której Twój pupil będzie mógł cieszyć się doskonałym samopoczuciem i zdrowiem przez wiele lat. Do najpopularniejszych serii należy:

  • ORIGINAL - najczęściej wybierana seria zawierająca kurczaka i indyka z wolnych wybiegów, ryby poławiane w naturalnym środowisku i jaja ściółkowe, dostarczane również do naszej kuchni,
  • REGIONAL RED - wysokobiałkowa formuła zawierająca wysokiej jakości składniki zwierzęce z wołowiny, dzika, żubra, jagniąt karmionych trawą i wieprzowiny,
  • SIX FISH - rybna kompozycja dla psów wszystkich ras,
  • SENIOR - dla psich seniorów,
  • PUPPY - dla szczeniąt.

Wszystkie warianty wyróżniają się 85% składnikami pochodzenia zwierzęcego, a także brakiem zbóż, ziemniaków czy tapioki.

Orijen - kilka słów o filozofii marki

Marka Orijen skupia się przede wszystkim na opracowywaniu formuł karm dla psów opartych na świeżych i regionalnych mięsnych składnikach, które są smaczne i pożywne dla czworonogów. W krokietach nie ma wysokoglikemicznych węglowodanów czy sztucznych dodatków. Większość karm dla psów jest podzielona na wielkość psów i ich wiek, dzięki czemu można z łatwością wybrać wariant dla swojego pupila. Największą popularnością cieszą się rybne warianty smakowe, którym nie opierają się nawet wybredne czworonogi. Podobnie jest w przypadku kam z czerwonym mięsem, które są skierowane głównie dla psów z nadwagą.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dział obsługi zagwarantuje kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia.