Eukanuba

Eukanuba karma dla psa to sposób na zdrowsze i dłuższe życie Twojego czworonoga, co potwierdzają 10-letnie obserwacje producenta. W naszym sklepie Animalo znajdziesz szeroki wybór wariantów smakowych, które różnią się wielkością i przeznaczeniem – wybierz idealny z nich dla swojego czworonożnego przyjaciela!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 35 produktów

Karma dla psa Eukanuba - podaruj swojemu zwierzakowi to, co najlepsze

Karmy dla psa Eukanuba są doskonale rozpoznawalne na całym świecie i stale kontrolowane przez niezależnych ekspertów, którzy potwierdzają ich najwyższą jakość. Co ciekawe, podczas przeprowadzanych badań przestrzegane są dokładnie takie same standardy, jak w przypadku kontroli żywności przeznaczonej dla ludzi. Firma stawia na najwyższej klasy składniki, w tym białko pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowe komponenty uzupełniające pochodzą prosto z natury, głównie z rejonu Europy, Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych.

Eukanuba mokra i sucha karma dla psa w wersji Junior, Adult i Senior jest skomponowana w taki sposób, aby Twój czworonóg mógł czerpać z natury wszystko, co najlepsze. Oferowane pokarmy są wysokoenergetyczne, co pozwala na zmniejszenie dziennych porcji i jednocześnie zapewnienie energii na cały dzień, przy zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia otyłości.

Karmy dla psów Eukanuba dostępne w Animalo w atrakcyjnej cenie

Poszukując idealnej karmy dla psa Eukanuba, warto przejrzeć wszystkie warianty, które oferujemy w naszym sklepie, a w przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości skontaktować się z naszymi specjalistami. Wśród dostępnych propozycji znajduje się wersja:

  • Eukanuba karma dla owczarka niemieckiego,
  • sucha karma dla psa Eukanuba WORKING&ENDURANCE dla bardzo aktywnych psów i suk szczennych i karmiących,
  • karmy Eukanuba z serii SENIOR, przeznaczone dla psich seniorów,
  • Eukanuba karma dla szczeniąt z serii PUPPY, idealna dla psów do 12. miesiąca życia,
  • Eukanuba karma dla psówz serii DERMATOSIS, która łagodzi alergie i nietolerancje pokarmowe,
  • karma dla psów Eukanuba z serii OVERWEIGHT z L-karnityną, która sprzyja zachowaniu prawidłowej masy ciała,
  • karma dla psów Eukanuba SENSITIVE JOINTS wspierająca zdrowie i ruchomość stawów,
  • sucha karma dla psa Eukanuba SENSITIVE DIGESTION, odpowiednia dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Eukanuba - doświadczony producent, który cieszy się doskonałą opinią na rynku i dużym zaufaniem

Marka Eukanuba powstała w 1969 roku i od samego początku kieruje się filozofią żywienia, której głównym założeniem jest fakt, że psy pochodzą od mięsożerców. Właśnie z tego względu zapewnienie im odpowiedniej i zbilansowanej diety bazującej na mięsnych składnikach to podstawa. To właśnie mięsa są głównymi źródłami białka w każdej karmie dla psa Eukanuba.

Ponadto ich doskonała jakość sprawia, że są polecane przez specjalistów i cieszą się doskonałą opinią na rynku w branży zoologicznej. Nie bez powodu marka Eukanuba jest partnerem wielu europejskich związków kynologicznych oraz współpracuje z różnymi organizacjami psimi, co jest dużym jej wyróżnikiem na tle konkurencji.