Carnilove

Carnilove karma dla psów to jedna z propozycji, którą warto wziąć pod uwagę, jeśli poszukujesz odpowiedniej diety dla swojego pupila, pełnej wysokiej jakości składników. Formuły nie zawierają ziemniaków ani ryżu, a ich głównym komponentem jest 70% mięsa naturalnego. Wybierz już dziś idealny wariant dla swojego psa!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 6 produktów

Carnilove - karma dla szczeniaka, dorosłego psa i psiego seniora

Karmy dla psów Carnilove cieszą się doskonałą opinią na rynku i są polecane przez specjalistów. W naszym sklepie można znaleźć wiele wariantów różniących się smakiem, przeznaczeniem i pojemnością. Wśród propozycji dostępne są opakowania o wadze 1,5 kg, 2 kg, 4 kg, 6 kg i 12 kg. Dzięki temu można wybrać wariant smakowy na przetestowanie lub też zamówić duże opakowanie w korzystniejszej cenie. Do najpopularniejszych karm dla psów Carnilove należy wersja:

  • ze strusiem i jagnięciną, która stanowi pełnowartościowe źródło podstawowych składników odżywczych,
  • monobiałkowa z wołowiną, groszkiem i dynią z wysoką zawartością świeżego mięsa z dodatkiem warzyw, owoców i ziół,
  • bezzbożowa z łososiem i indykiem przeznaczona dla szczeniąt psów dużych ras (powyżej 25 kg),
  • z samym łososiem, który jest łatwo przyswajalny i ma właściwości przeciwzapalne, a także dodatkiem kwasów tłuszczowych omega-3, które pozytywnie wpływają na umysłową kondycję psa, układ krążenia i lepszą przemianę materii,
  • z jagnięciną i dziczyzną, która jest dedykowana psom wrażliwym i podatnym na alergie pokarmowe.

Wybierz już dziś najlepszy wariant dla swojego psa i przekonaj się, że najlepszą dietą dla czworonoga jest sposób odżywiania najbardziej zbliżony do podawania naturalnego świeżego mięsa.

Carnilove - karma dla psa o wielu zaletach

Sucha i mokra karma dla psa Carnilove łączy w sobie wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim wyróżnia się wysokiej jakości składem, w którym pierwsze miejsce zajmuje mięso, czyli podstawowy komponent psiej diety. Dodatkowo formuły nie zawierają wypełniaczy w postaci ziemniaków czy zbóż, a w zamian za nie producent uzupełnia karmy warzywami i owocami leśnymi, które dostarczają czworonogom witaminy i tym samym energię. Wyselekcjonowane składniki i specjalnie opracowane mieszanki nadają się również dla psich alergików, gdyż są lekkostrawne.

Carnilove - z miłości do psów

Każda karma dla psa Carnilove odpowiada składowi naturalnego pokarmu i zapewnia zbilansowaną dietę, wypełnioną ważnymi mikro- i makroelementami, które wpływają na dobre samopoczucie zwierzaka i jego zdrowie. W ten sposób firma Carnilove udowadnia, że najlepszym pożywieniem jest to, co stworzyła natura. W przypadku chęci skorzystania z fachowej porady dotyczącej żywienia psa zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie oferują kompleksową pomoc w zakupach i wyborze odpowiednich produktów. Zawsze działamy na tych samych zasadach co marka Carnilove - czyli z miłości do psów.