Alleva

Alleva karma dla psa to naturalne produkty, które powinny się znaleźć w codziennym jadłospisie Twojego pupila. Poznaj szeroką gamę karm dostępnych w sklepie internetowym Animalo i przekonaj się o jakości produktów marki Alleva.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 4 produktów

Alleva - zadbaj o zdrowe żywienie swojego pupila

Prawidłowe żywienie ma ogromne znaczenie dla zdrowia, kondycji i samopoczucia zwierzaka. Dlatego warto zadbać o to, by codziennie podawać mu wysokiej jakości karmę Alleva, która dostarczy psu wszystkiego, czego potrzebuje, a dodatkowo zapewni mu wspaniałą smakową ucztę i zapobiegnie groźnym dla zdrowia niedoborom żywieniowym. Wszystko to za sprawą starannie dobranych składników, z których tworzone są receptury produktów marki Alleva.

Zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz ścisła współpraca ze specjalistami do spraw żywienia zwierząt to podstawa do tworzenia najwyższej jakości karm dla psów. Każda karma dla psa marki Alleva zawiera doskonałe źródło łatwo przyswajalnego białka, które zapewnia prawidłowy rozwój psiego organizmu i bierze udział w procesach regeneracyjnych, źródło zdrowych tłuszczów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie wszystkich układów, a także energetyczne węglowodany złożone oraz wypełnione witaminami warzywa i owoce.

Alleva - karmy dla psów w wielu odsłonach

W ofercie marki Alleva znajdują się pełnowartościowe karmy suche dla psów w każdym wieku bez względu na rozmiar i rasę. Asortyment podzielony jest na kilka linii zawierających produkty zróżnicowane pod względem smaku, składników oraz przeznaczenia. W ofercie dostępne są także specjalistyczne karmy weterynaryjne dla zwierząt z różnymi dolegliwościami oraz produkty dla szczeniąt.

  • Karmy dla psów Alleva Holistic Dog - to bezglutenowe i bezzbożowe receptury wypełnione świeżym i suszonym mięsem. Obniżony indeks glikemiczny pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi. Karmy z tej linii wyróżniają się wysoką smakowitością oraz dużą zawartością tauryny i L-karnityny. W składzie znajdują się także prozdrowotne fitoskładniki takie jak aloes, żeń-szeń czy mieszanka antyoksydantów.
  • Karmy dla psów Alleva Natural - zawierają najwyższej jakości świeże mięso będące doskonałym źródłem białka. Dodatkowymi składnikami są: ryż brązowy o niskim indeksie glikemicznym dostarczający mnóstwo energii oraz suszona dynia wspomagająca pracę nerek i przewodu pokarmowego.
  • Karmy dla psów Alleva Equilibrium Dog - idealne dla psów z wrażliwym żołądkiem dzięki zawartości składników o błyskawicznej przyswajalności. W składzie znajduje się starannie wyselekcjonowane mięso oraz owoce i warzywa dostarczające przeciwutleniaczy i błonnika. Uzupełnieniem składu jest tauryna wpływająca na zdrowie serca oraz chondroityna i glukozamina dla wsparcia stawów.
  • Karmy dla szczeniąt Alleva - smakowite, gotowane na parze karmy dla szczeniąt zawierają wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmu małego zwierzaka.
  • Karmy Alleva Care - specjalistyczne karmy weterynaryjne dla psów z problemami zdrowotnymi, takimi jak kamica nerkowa, zaburzenia metaboliczne, alergie pokarmowe oraz nadwaga.