Acana

Acana karma dla psa to idealny wybór dla wszystkich opiekunów, którzy chcą zapewnić zdrową i zbilansowaną dietę swojemu czworonogowi. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami i wybrania odpowiedniego wariantu dla swojego psa.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 10 produktów

Karma dla psów Acana - najwyższej jakości skład

Codzienne dostarczanie niezbędnych składników odżywczych w psiej diecie to podstawa, aby Twój pupil mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Doskonale wiedzą o tym specjaliści marki Acana, którzy oferują najwyższej jakości karmy dla małych, średnich i dużych psów - zarówno szczeniąt, jak i dorosłych zwierząt.

Dzięki temu każdy w ofercie znajdzie idealną propozycję dla swojego czworonoga. Wszystkie karmy łączy wyjątkowy skład, w którym postawiono na białko i tłuszcze zwierzęce, na rzecz zmniejszenia ilości węglowodanów. Głównym składnikiem są mięsa, które pochodzą z najlepszych hodowli. Receptura jest przeznaczona dla psów wszystkich ras, dzięki czemu w naszym sklepie dostępna jest między innymi:

  • Acana karma dla małych psów, w tym dla yorka, pinczera miniaturowego czy chihuahua, która charakteryzuje się mniejszym rozmiarem krokietów, co ułatwia jedzenie,
  • karma dla psów po sterylizacji Acana, która zapobiega psiej otyłości,
  • Acana senior - karma dla starszych psów, które mają zupełnie inne potrzeby niż szczenięta,
  • karma Acana dla szczeniaka - idealna dla młodych psów, które są na etapie rozwoju,
  • karma Acana dla psów alergików, cierpiących na alergie pokarmowe,
  • karma monobiałkowa dla psa Acana - idealna przy diecie eliminacyjnej,
  • karma bezzbożowa dla psa Acana pozbawiona zbóż w swoim składzie.

Acana karma dla psa - wybierz smak dla swojego czworonoga

Firma Acana zadbała o różnorodne smaki oferowanych karm, dzięki czemu wybrany wariant może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających czworonogów. W składzie poza pysznym mięsem znajdują się także ekstrakty z wątroby, wyciągi z korzenia cykorii, które działają jak probiotyki wspomagające równowagę flory jelitowej, ekstrakt z buraka cukrowego stanowiący źródło błonnika, odpowiednie stężenie kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, a także zbilansowany kompleks witamin i minerałów.

Co warto wiedzieć o firmie Acana?

Acana to producent, który doskonale zna potrzeby psów, dlatego jego produkty są idealnie dostosowane do ich potrzeb. W karmach dla psów, w zależności od rodzaju i formuły, zawarte jest od 50% do 85% mięsa, które stanowi podstawowy składnik psiej diety. Acana to kanadyjska marka, która nie uznaje półśrodków i zawsze celuje w najwyższej jakości komponenty. Wszystkie karmy mają certyfikat potwierdzający wspomnianą jakość, a główna filozofia firmy mówi, że dieta czworonogów musi zawierać tak zróżnicowane mięso, jak to, które występuje w naturze. Warzywa i owoce dojrzewają w kanadyjskim słońcu, a dodawane mięsa do karm są całkowicie zdatne do spożycia również przez ludzi, co samo w sobie jest znakomitym dowodem na pełne bezpieczeństwo ich stosowania.