Karmy weterynaryjne

Karma weterynaryjna dla psa to najwyższej jakości produkt, który zapewni zbilansowaną dietę czworonogom o szczególnych wymaganiach żywieniowych. Poznaj już dziś wszystkie propozycje od renomowanych producentów i wybierz najlepszą dla swojego psa.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Kiedy podawać karmę weterynaryjną dla psa?

Karma weterynaryjna dla psa zapewnia specjalistyczny sposób żywienia, który pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem czworonogom cierpiącym na różnego rodzaju problemy zdrowotne. Mowa tutaj o poważnych chorobach ogólnoustrojowych, wadach genetycznych czy alergiach. Wszystkie te psy wymagają szczególnego traktowania, również pod kątem diety. Na szczęście weterynaria jest na tyle rozwinięta, że oferowane przez specjalistów zabiegi, leki czy suplementy pozwalają nawet schorowanym psom dożyć spokojnej starości. Jednak karma odgrywa tutaj równie ważną rolę, dlatego w przypadku psów, które nie mogą cieszyć się doskonałym zdrowiem, warianty weterynaryjne będą doskonałym rozwiązaniem.

Karma dla psa weterynaryjna może być znakomitym uzupełnieniem leczenia farmakologicznego i suplementacji w przypadku wielu chorób i schorzeń. Z uwagi na specjalistyczny skład będzie pomocna w schorzeniach nerek, serca, wątroby czy mózgu. Dodatkowo weterynaryjne karmy dla psów mogą sprzyjać przywróceniu prawidłowej masy ciała w przypadku otyłości, wspierać walkę z kamieniem nazębnym czy wzmacniać osłabione stawy.

Karma weterynaryjna dla psa - jakie są rodzaje?

W naszym sklepie zoologicznym zapewniamy szeroki wybór weterynaryjnych karm dla psów, które cieszą się doskonałą opinią na rynku i są rekomendowane przez lekarzy specjalistów. Ich zadaniem jest wpływanie na poprawę określonych funkcji organizmu, jednak przed wdrożeniem do codziennej diety warto skontaktować się z weterynarzem. Warianty te mogą stanowić dożywotnią formę żywienia bądź też mogą być stosowane w okresie przejściowym, np. po zabiegach i w czasie rekonwalescencji lub też w trakcie zmiany otoczenia, która wiąże się z dużym stresem czworonoga.

Oferujemy suche i mokre karmy dla psów weterynaryjne pochodzące od renomowanych i polecanych producentów z branży zoologicznej.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru karmy weterynaryjnej?

Wybór karmy weterynaryjnej dla psa na nerki, stawy, wątrobę, problemy jelitowe czy sprzyjającej odchudzaniu to nie łatwe zadanie, dlatego konsultacja ze specjalistą jest w tym przypadku jak najbardziej zalecana. Dodatkowo warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami każdego z oferowanych produktów, w których zawarliśmy skład oraz zalecenia. Wybrana karma weterynaryjna powinna w pełni odpowiadać na szczególne psie potrzeby, więc warto rozpocząć od diagnozy i skontrolowania, z jakim problemem boryka się Twój pupil.

Oczywiście podczas wyboru trzeba zwrócić uwagę na skład. Główny komponent w każdym przypadku stanowi mięso, jednak to nie wszystko. Składnik ten zawsze jest uzupełniony innymi, które są równie istotne. Zupełnie inna dieta powinna być stosowana przy problemach z trzustką i wątrobą, a inna przy niewydolności nerek. Przy kłopotach trawiennych warto wybrać lekkostrawne formuły, które dobrze wpłyną na metabolizm i ograniczą ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych objawów ze strony układu pokarmowego. Gdy pies nie ma apetytu, może się okazać, że nie odpowiada mu smak lub zapach wybranej karmy dla psa, dlatego również należy to wziąć pod uwagę podczas wybierania diety. Dobrze zbilansowany sposób żywienia sprawi, że pies będzie nie tylko chętnie jadł swoje porcje jedzenia, ale będzie mógł także bardziej komfortowo żyć, nawet w przypadku braku pełnego zdrowia.

Najlepsze karmy weterynaryjne dostępne w sklepie Animalo

W naszym sklepie Animalo.pl znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane karmy weterynaryjne dla psów od renomowanych producentów, którzy są godni zaufania. Każdy z nich zadbał o właściwy skład, w tym o źródła białka, węglowodanów, minerałów i witamin w każdym kawałku. Ponadto oferowane karmy są smaczne dla psów, również tych wybrednych. Dzięki temu każdy posiłek jest nie tylko zdrowy, a zarazem bardzo przyjemny i pozytywnie wpływa na samopoczucie pupila. Wybierz już dziś najlepsze karmy weterynaryjne w atrakcyjnej cenie. W razie pojawienia się dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami. Dział obsługi chętnie na nie odpowie i doradzi w zakupie.