Worki na nieczystości

Worki dla psa na odchody to produkt, w jaki musi zaopatrzyć się każdy opiekun czworonogiego przyjaciela. Bez tego chodzenie na spacery celem załatwienia potrzeb fizjologicznych zwierzaka byłyby znacznie utrudnione – szczególnie w miastach, gdzie pojawia się konieczność sprzątania odchodów po swoim psie. Sprawdź dostępne woreczki na odchody psa w sklepie Animalo.pl i wybierz najlepszy na rynku produkt.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 8 produktów

Woreczki do sprzątania po psie - czy są potrzebne?

Sprzątanie po psie to obowiązek każdego opiekuna psa i każdej osoby, która aktualnie wyprowadza zwierzę na spacer. Kiedy psiak wypróżni się na publicznym trawniku lub, co gorsza, na chodniku, posprzątaj odchody tak szybko, jak tylko to możliwe. Wykorzystaj w tym celu worki na odchody psa, które kupisz w Animalo.pl. Są one niezbędne, aby skutecznie posprzątać odchody i zamknąć je szczelnie tak, aby brzydkie zapachy nie przedostawały się na zewnątrz. Woreczek wypełniony odchodami wystarczy, że wrzucisz do specjalnego pojemnika przeznaczonego na psie odchody - takie są najczęściej montowane w parkach oraz w pobliżu miejsc, gdzie właściciele psów spacerują ze swoimi pupilami.

Woreczki na odchody dla psa - jakie wybrać?

Zanim wybierzesz torebki na odchody psa, musisz wiedzieć, że kupujesz je dla siebie, a nie tylko dla swojego pupila. Wybieraj takie, które pozwolą Ci na bezpieczne i komfortowe sprzątanie po swoim psie. Na rynku dostępne są woreczki, które skutecznie pochłaniają brzydkie zapachy, a nawet mają w sobie elementy zapachowe. Ciekawą opcją są worki na odchody psa o zapachu lawendy. Dobrym wyborem są także woreczki biodegradowalne dla psa. Jeśli chcesz przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, postaw na woreczki kompostowane. Kupisz je także w sklepie internetowym Animalo.pl w atrakcyjnej cenie.

Kupując worki dla psów, zwracaj też uwagę na to, w jaki sposób możesz je nosić. Popularne modele pasują do niektórych uchwytów do smyczy. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz worków na kupy, wybierając się na spacer, a dodatkowo ułatwisz sobie ich wyciąganie poprzez specjalnie przystosowany dozownik do worków.

Czy worki na odchody psa są drogie?

Na szczęście worki dla psów na odchody nie są drogie. Popularne modele w różnych kolorach oraz zapachach to wydatek od kilku do kilkudziesięciu złotych. Najdroższe są modele biodegradowalne, ale warto w nie zainwestować, by przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Worki na kupy psie powinny być przede wszystkim wytrzymałe, odporne na rozerwanie oraz wygodne w zawiązywaniu. Zanim wybierzesz konkretny typ worka, nigdy nie kieruj się wyłącznie ceną. Zawsze analizuj, czy torebki zmieszczą się do dozownika lub etui na woreczki. Jako opiekun psa zawsze powinieneś mieć worki na kupy psie pod ręką niezależnie od sytuacji. W Animalo.pl możesz kupić jednocześnie etui wraz z kompletem woreczków bezzapachowych w naprawdę atrakcyjnej cenie. Funkcjonalne etui przyczepisz do smyczy, obroży lub nawet nerki na smaczki dla psów i zyskasz pewność, że zawsze będziesz mieć możliwość posprzątania odchodów po swoim zwierzęciu.