Smycze zwykłe

Smycze dla psa to jedne z najważniejszych elementów psiej wyprawki. Akcesoria te są niezbędne podczas spacerów, zarówno w okolicy miejsca zamieszkania, jak i również poza miastem, w trakcie wycieczek z czworonogiem. W naszym sklepie animalo.pl znajduje się szeroki wybór modeli, a wśród nich te do biegania, samochodu, skórzane, z amortyzatorem, treningowe, jednokolorowe, wzorzyste i wiele innych. Dzięki temu z pewnością znajdziesz idealną smycz dla psa, która spełni oczekiwania i potrzeby.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Klasyczne smycze dla psa każdej rasy

Nasza oferta jest różnorodna, dlatego z łatwością wybierzesz w niej krótkie i długie smycze dla psa, niezależnie od rasy Twojego czworonoga. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zupełnie inne akcesoria sprawdzą się w przypadku małych psów, a inne u dużych i silnych ras, które niekiedy trudniej ujarzmić podczas spacerów.

Podczas nauki chodzenia na smyczy, warto w szczególności zadbać o psie posłuszeństwo, aby wspólnie spędzony czas na zewnątrz w miejscu, w którym pupil nie może pobiegać bez ograniczeń, był komfortowy i przyjemny. Wśród naszych propozycji możesz wybrać kolorowe smycze dla małego i dużego psa w ulubionym odcieniu, pasujące do obroży lub szelek, bądź też wzorzyste, które będą rozweselającym akcentem podczas spacerów w deszczowym dniu. Oferujemy między innymi czerwoną, czarną i różową smycz dla psa, a także ozdobioną motywem florystycznym, zwierzęcym czy moro.

Smycz dla psa treningowa - skuteczna nauka posłuszeństwa

Doskonałym rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością, jest smycz dla psa treningowa. Akcesorium to sprawdzi się podczas nauki posłuszeństwa i aktywnie spędzanego czasu na świeżym powietrzu. Najczęściej jest to smycz dla psa w postaci linki z niezawodnym karabińczykiem spustowym, który pozwala na szybkie dopięcie jej do szelek lub obroży. Czym się jeszcze wyróżnia?

Wspomniana smycz linowa dla psa jest przede wszystkim mocna, trwała i solidnie wykonana, z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu nie ma obaw o przypadkowe zerwanie się czworonoga. Najczęściej przeznaczone do treningu smycze dla psów mają 10 m, 15 m lub 20 m. Ich zaletą jest długość, która daje czworonogom możliwości wybiegania się, ale jednocześnie pozwala mieć nad nimi kontrolę. Pies jest w stanie oddalić się od opiekuna, który może jednocześnie ćwiczyć przywoływanie zwierzaka.

Bardzo długie smycze sprawdzą się w rekreacyjnych terenach - w lesie, na łąkach czy górskich szlakach. Podczas takich wypraw warto także wybrać szelki dla psa w góry, które będą dla niego komfortowe w trakcie wielogodzinnego marszu lub biegania po lesie.

Smycz dla psa, który ciągnie - wyeliminuj niewłaściwe zachowania czworonoga na spacerze

Spacer z czworonogiem powinien być bezpieczny i komfortowy, jednak nie zawsze kojarzy się z czystą przyjemnością. W przypadku niespokojnych psów, które ciągną i nie słuchają komend opiekuna, doskonale sprawdzi się specjalna smycz. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli, które są wykonane z przyjemnego i miękkiego materiału, dzięki czemu nie wpijają się boleśnie w dłoń, gdy pies szarpnie. Najczęściej są to smycze dla psa w postaci taśm.

Ponadto podczas nauki warto wybrać smycze przepinane dla psa, które są bardzo praktyczne, gdyż podczas nauki chodzenia na nich można korzystać z krótszej wersji. Natomiast w trakcie postępów smycz można komfortowo wydłużyć o kolejny poziom, a na koniec korzystać z maksymalnej długości, gdy będziemy mieć pewność, że pies oduczył się szarpania.

Smycz dla psa automatyczna o różnej długości

Dużym zainteresowaniem wśród opiekunów czworonogów cieszą się także mocne smycze dla psa automatyczne. To funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu akcesoria na spacer z psem, które łączą w sobie wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na panowanie nad czworonogiem i sprawowanie nad nim kontroli, gdy poruszamy się w miejscu o dużym natężeniu ruchu, spacerujemy wzdłuż zatłoczonej ulicy czy po parku miejskim, w którym równocześnie spędza czas wiele osób ze swoimi psami. Smycze tego rodzaju pozwalają na szybkie wydłużenie i skrócenie w razie potrzeby. Są proste w obsłudze i różnią się rozmiarem, dzięki czemu można je dopasować do wielkości psa.

Smycz dla psa do samochodu, na rower i do biegania - dla aktywnych opiekunów

Znakomitą propozycją dla aktywnych opiekunów, którzy preferują również zabieranie zwierzaka ze sobą na trening, są smycze dla psa do biegania lub na rower. Modele te zapewnią czworonogowi bezpieczeństwo w trakcie wspólnych aktywności, gdyż pozwalają na prowadzenie go w trakcie biegu czy jazdy na jednośladzie. Dodatkowo dla opiekunów, którzy lubią podróżować z pupilem autem, świetnie sprawdzą się smycze dla psa do samochodu, które umożliwiają zabezpieczenie zwierzaka na czas transportu.

Smycz dla psa z pojemnikiem na woreczki - praktyczne rozwiązanie podczas spaceru

Aktualnie praktycznie w każdym miejscu obowiązuje przepis dotyczący konieczności sprzątania po czworonogu podczas spaceru. Właśnie z tego względu doskonałym wyborem jest smycz dla psa z woreczkami, które znajdują się w kompaktowym pojemniku. Dzięki temu możemy zawsze mieć pod ręką niewielką siateczkę, do której można zebrać nieczystości i jednocześnie mieć pewność, że będziemy mieć woreczki ze sobą zawsze - niezależnie od miejsca czy pory spaceru.

Najwyższej jakości smycze dla psów w każdym wieku

W naszym sklepie zoologicznym animalo.pl znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości akcesoria dla zwierząt, które pochodzą od renomowanych producentów. Wszystkie z oferowanych propozycji wyróżniają się trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. W asortymencie dostępne są modele z różnych materiałów, w tym skórzane smycze dla psa i szelki, które można zamówić do kompletu. Warto dopasować akcesorium do temperamentu pupila i jego wielkości, aby spacer był w pełni bezpieczny i komfortowy — niezależnie od okolicy, w której spędzacie czas. W razie trudności w wyborze zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie doradzą w zakupie i rozwieją wszelkie wątpliwości.