Pomoce szkoleniowe

Chcesz jak najlepiej wychować swojego psa i sprawić, że będzie odpowiednio ułożony? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Animalo.pl.

W jednym miejscu kupisz niemalże wszystkie akcesoria treningowe dla psa, jakie są polecane przez behawiorystów i specjalistów z zakresu szkolenia psów.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 7 produktów

Akcesoria treningowe dla psów - co warto kupić?

W Animalo.pl znajdziesz wiele ciekawych produktów treningowych, które nadają się do szkolenia zarówno małych, średnich, jak i dużych psów. Możesz zaopatrzyć się w takie akcesoria na trening dla psa, jak:

  • torebki na przysmaki,
  • pomoc wychowawcza typu clicker,
  • gwizdki ultradźwiękowe,
  • smycze treningowe,
  • i wiele innych.

Pamiętaj, że do treningu z psem przydają się także funkcjonalne zabawki do aportowania. Dzięki temu nauczysz swojego psa posłuszeństwa i umocnisz więzi na poziomie pies-opiekun. Zestaw treningowy dla psa powinien być dopasowany przede wszystkim do jego potrzeb i tego, jakie efekty chcesz osiągnąć na treningach. Twój pies ciągnie na spacerach? W takim razie przyda Ci się sprzęt treningowy dla psa w postaci dobrej smyczy treningowej, obroży zapobiegającej ciągnięciu oraz torebki na smaczki.

Akcesoria treningowe dla psów - czy są drogie?

Wbrew pozorom akcesoria do treningu psa nie są drogie, choć wiele zależy od tego, jakie produkty kupujesz. Najdroższe są prawdopodobnie smycze treningowe, których cena przekracza 100 złotych. Inny sprzęt treningowy kupisz raczej w cenach poniżej tej kwoty, a więc na kompletny osprzęt do szkolenia swojego pupila nie będzie nadmiernym obciążeniem dla Twojego budżetu domowego. Przeglądając ofertę Animalo.pl, poznasz wszystkie topowe produkty od najlepszych producentów, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz funkcjonalnością.

Sprzęt treningowy dla psa jest niezbędny, szczególnie jeśli zwierzę jest dopiero szczeniakiem lub młodym psem do 2 lat. To czas, gdzie warto postawić na ciągłe szkolenia i treningi. Kiedy właściwie przygotujesz się do treningu z psem, będziesz w stanie osiągnąć zamierzone efekty w znacznie krótszym czasie. Pamiętaj też o tym, że podstawa to regularny trening psa. Akcesoria jak najbardziej są niezbędne, ale tutaj liczy się regularność i powtarzalność treningów - tylko wtedy pies nauczy się wszystkich sztuczek i co najważniejsze - posłuszeństwa.

Sprzęt treningowy dla psa a torebka na smaczki - przekupstwo czy zachęta?

Jako opiekun czworonoga musisz wiedzieć, że akcesoria do treningu psa to nie tylko zabawki i smycze pozwalające na ograniczenie ciągnięcia podczas spacerów. Koniecznie kup piękną torebkę na przysmaki, do której włożysz ulubione produkty Twojego zwierzęcia. Po poprawnie wykonanej komendzie lub nauczeniu się nowej sztuczki zawsze warto wynagrodzić swojego pupila. W tym celu podaj mu ulubione smaczki z zakupionej wcześniej torby, a pies na pewno chętnie podejdzie do dalszych treningów. Podsumowując - treningowe akcesoria dla psa są niezbędne i każdy opiekun powinien zaopatrzyć się, chociażby w niezbędne elementy z tej kategorii.