Dla opiekunów

Akcesoria spacerowe dla opiekunów psów to kolejna kategoria produktów w naszym sklepie. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, by spacer z czworonogiem przebiegł w komfortowych warunkach.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Praktyczna torebka na przysmaki

Wychodząc na spacer z psem, warto mieć przy sobie ulubione przekąski futrzaka, które umożliwiają szybki zastrzyk energii podczas długich, pieszych wycieczek. Nie musisz chować ich we wszystkich kieszeniach swoich spodni. Idealnym rozwiązaniem są praktyczne torebki wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Dzięki nim pyszne i pożywne smaczki zawsze będą pod ręką. Można je wykorzystać podczas szkolenia na świeżym powietrzu, by w każdej chwili móc nagrodzić pupila za prawidłowe wykonanie danej komendy. Torebki wyposażone są w klamrę lub karabińczyk umożliwiający przypięcie do spodni. W ofercie znajdziesz jeszcze więcej akcesoriów spacerowych nie tylko dla opiekunów i właścicieli psów.

Funkcjonalny pas biodrowy ze smyczą

Ciekawą propozycją dla osób aktywnych, lubiących uprawiać sport razem ze swoim pupilem, jest pas biodrowy ze smyczą. Wyposażony został on w schowek na telefon i butelkę z wodą oraz pojemną, zamykaną na ściągacz torebkę na przysmaki dla psa.

Smycz z regulacją długości ma wbudowany elastyczny amortyzator, który doskonale tłumi nagłe pociągnięcia, gdy futrzak zbyt gwałtownie zareaguje na widok innego zwierzaka podczas spaceru.

Regulowany pas biodrowy jest bardzo wygodny i nie utrudnia ruchów. Sprawdzi się podczas takich aktywności jak spacer, bieganie i nordic walking. Dla dodatkowego bezpieczeństwa producent zastosował elementy odblaskowe, zwiększające widoczność po zmroku.