Psy

Szukasz wysokiej jakości karmy, akcesoriów i zabawek dla swojego psa? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś/-aś. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów dla czworonogów, które spełnią ich potrzeby. Zapraszamy do złożenia zamówienia i skorzystania z szybkiej dostawy!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Animalo - sklep dla psa, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pupil

Psy to niezwykle oddane zwierzęta, których wielu z nas traktuje jak członków rodziny. Nie ma w tym nic dziwnego. Są kochane, bezinteresowne i wierne. Właśnie z tego względu wszyscy opiekunowie, którym zależy na dobrym samopoczuciu i zdrowiu swoich zwierząt, powinni wybierać wyłącznie najwyższej jakości produkty pochodzące od renomowanych producentów. W naszym sklepie znajdziesz wszystko dla psa, czego potrzebuje do szczęśliwego i zdrowego życia. Wśród najpopularniejszych produktów można wymienić:

  • karmy, przysmaki, witaminy i suplementy diety,
  • zabawki,
  • akcesoria spacerowe - szelki, smycze, worki na nieczystości, pomoce szkoleniowe,
  • miski,
  • transportery,
  • preparaty do pielęgnacji,
  • akcesoria dla szczeniąt do nauki czystości,
  • legowiska,
  • ubranka.

Przejrzyj wszystkie kategorie już dziś i przekonaj się, że sklep dla psów Animalo to idealne miejsce na zrobienie zakupów w atrakcyjnych cenach i tym samym skompletowania psiej wyprawki, bez nadwyrężenia budżetu.

Karmy dla psów - zadbaj o odpowiednio zbilansowana dietę czworonoga

Wysokiej jakości karma to podstawa w prawidłowym żywieniu czworonogów. Zapewnienie im odpowiednio zbilansowanej diety spełni wszelkie potrzeby i wpłynie na prawidłowy rozwój oraz tym samym jego zdrowie. Nasz sklep zoologiczny dla psów oferuje suche i mokre karmy, które należy wybierać pod kątem wieku i wielkości psa, a także jego specjalnych potrzeb. Szczenięta mają znacznie większe zapotrzebowanie na dużą ilość kalorii, wapnia, białka i składników odżywczych, dzięki którym mogą szybko rosnąć. Doskonałym wyborem dla rozwijającego się czworonoga będą karmy wysokobiałkowe, z dużą zawartością mięsa. Natomiast starsze psy, zwane psimi seniorami, często potrzebują niskokalorycznych karm, które zminimalizują ryzyko pojawienia się otyłości, które z wiekiem wzrasta z uwagi na mniejszą chęć do aktywności.

Nasz internetowy sklep zoologiczny dla małych, średnich i dużych psów oferuje największy wybór karm, wśród których z pewnością znajdziesz tą idealną. Możesz wybrać tradycyjny sposób żywienia lub karmy stosowane w dietach o szczególnym przeznaczeniu - mowa o wersjach bezzbożowych, monobiałkowych i weterynaryjnych, polecanych przez specjalistów.

Zabawki dla psów - akcesoria umilające czas wolny spędzany z czworonogiem

W każdym domu, w którym mieszka czworonóg nie powinno zabraknąć zabawek. Nasz sklep zoologiczny dla psa oferuje akcesoria do zabawy dla wszystkich ras. Małe psy w większości uwielbiają małe piłeczki, szczeniaki nie rozstają się z gryzakami, a duże psy uwielbiają wszelkiego rodzaju grube sznurki i zabawki do siłowego przeciągania się. Świetnym wyborem są również modele na inteligencję, które gwarantują atrakcyjną rozrywkę dla wszystkich psów, bez wyjątku. Wybrana zabawka powinna być dostosowana do wieku czworonoga i jego wielkości.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty dla psówsą w pełni bezpieczne, nie mają elementów, które mogłyby stanowić jakiekolwiek zagrożenie. Materiały są odpowiednio dobrane przez specjalistów i łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu można z nich korzystać na okrągło i bawić się z psem do woli, nie tylko w domu, ale również na świeżym powietrzu.

Akcesoria spacerowe - wspólny spacer pod kontrolą

Wspólny spacer z psem to jedna z najprzyjemniejszych chwil każdego dnia. Warto zatem zadbać o dopasowane szelki lub obrożę oraz komfortową i niezawodną smycz, która zapewni wygodę i bezpieczeństwo podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. W trakcie spacerów można urozmaicić każdą drogę treningiem, a w zamian za posłuszeństwo dać psu smaczny przysmak. Dzięki temu szkolenie będzie efektywniejsze i da więcej przyjemności, a także z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie czworonoga.

Kompleksowa wyprawka dla psów wszystkich ras

Wszystko dla psów, co znajdziesz w naszym sklepie, pozwoli Ci skompletować wyprawkę dla zwierzaka w najdrobniejszych szczegółach. Psy małych i dużych ras, a także kundelki, będą mogły cieszyć się wygodnym posłaniem z miękkim wypełnieniem, które zapewni komfortowy sen. Dodatkowo miski o odpowiedniej wielkości zagwarantują wygodne spożywanie codziennego posiłku, a transportery umożliwią bezpieczna podróż do weterynarza lub na wakacje.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych porad, aby upewnić się, jak prawidłowo zadbać o psa, to już dziś skontaktuj się z naszymi konsultantami. Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i tym samym rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące diety, zabawy, treningów, pielęgnacji czy psiego zachowania.