Zolux

Zolux to marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla różnych gatunków zwierząt domowych. W asortymencie sklepu animalo.pl znajdziesz zarówno propozycje dla ptaków, ryb, gadów, jak i gryzoni oraz bardzo funkcjonalne rozwiązania dla psów i kotów.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Produkty idealne dla mniejszych zwierząt

W ofercie naszego sklepu internetowego Animalo.pl znajdziesz wysokiej jakości produkty od renomowanych dostawców. Zolux akwarium doskonale sprawdzi się jako zbiornik dla Twoich rybek, a także jaszczurek czy innych gadów. Zostało ono wykonane z dobrej jakości szkła, które zapewnia idealną przejrzystość oraz pozwoli stworzyć komfortowe warunki do rozwoju dla Twoich zwierząt. Ta renomowana marka produkuje również wytrzymałe i dostosowane do potrzeb różnych gatunków ptaków, klatki, poidła, miski i przekąski. Nie brakuje również akcesoriów dla gryzoni, królików i kotów. Możesz zatem nabyć wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu i zapłacić za przesyłkę tylko jeden raz! Do tego zapewnisz im najlepsze z możliwych warunków do życia, które zaprojektowane zostały z myślą o konkretnych gatunkach zwierząt.

Artykuły do pielęgnacji

Każdy odpowiedzialny właściciel ma świadomość tego, jak bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja swojego pupila. Do przeprowadzania regularnych zabiegów higienicznych trzeba dopasować odpowiednią szczotkę oraz nożyczki, które pozwolą Ci w domowych warunkach i bez dodatkowego stresu dla Twojego zwierzaka, dokładnie wyszczotkować jego sierść oraz zadbać o pazury. Wszystkie te czynności należy wykonywać regularnie, dzięki temu unikniesz problemów zdrowotnych związanych z wrastaniem pazurów czy matowieniem i nadmiernym wypadaniem sierści. W ofercie sklepu online animalo.pl dostępne są Zolux nożyczki, które pozwolą Ci skutecznie pozbyć się zbyt długich paznokci u psów, kotów oraz gryzoni. Warto także wspomnieć, że są również wygodne w obsłudze, dostatecznie ostre, a przy tym całkowicie bezpieczne dla Twojego pupila.