Whiskas

Karma dla kota Whiskas to niezwykle popularny produkt, za którym wprost przepadają koty w różnym wieku. Pokarm składa się z drobnych, miękkich kawałków mięsa, które ułatwiają jedzenie. Zróżnicowana propozycja pod względem smaków pozwali dopasować ulubione pożywienie dla Twojego czworonoga.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 28 produktów

Whiskas karma dla kota - wyselekcjonowane smaki

Karma whiskas dla kota jest dostępna w wielu wariantach smakowych, zarówno w formie suchej, jak i mokrej. Wspaniale sprawdza się jako stałe pożywienie dla kociąt oraz dorosłych kotów. Na stronie animalo.pl znajdziesz również przysmaki z nadzieniem, za którymi wręcz przepadają zwierzęta. Jeśli poszukujesz produktów dla zwierząt po sterylizacji, doskonałym wyborem będzie właśnie Whiskas karma dla kota. Opinie na jej temat są zróżnicowane, jednak nie brakuje również tych pochlebnych. W naszym katalogu produktów znajduje się zarówno mokra karma dla kota Whiskas, jak i ta w wersji suchych przysmaków. W naszej ofercie proponujemy też duże opakowania, które wystarczą na miesiąc dla dorosłego kota. Karma dla kota Whiskas w puszce dostępna jest z dodatkiem sosu lub w galaretce.

Sucha karma dla kota Whiskas jako podstawa zróżnicowanego posiłku

W ofercie sklepu online Animalo.pl dostępna jest sucha karma dla kota Whiskas 14 kg, która umożliwia wygodne dawkowanie posiłków przez cały miesiąc. Sprzedawana jest w opakowaniach, które mają dodatkowe zabezpieczenie, dzięki temu pokarm nie wietrzeje i cały czas wspaniale smakuje i pachnie. Karma dla kota Whiskas mokra ma dobry wpływ na wrażliwe nerki tych czworonogów. Niektóre zwierzęta preferują jednak inną formę jedzenia, wówczas doskonale sprawdzi się karma dla kota Whiskas sucha. Warto jednak pamiętać o stałym dostępie do czystej wody. Taka forma jedzenie ma bowiem niską wilgotność, sięgającą jedynie do 8-10%.

Jak jest najlepsza karma dla kota po sterylizacji?

Zwierzęta, które przeszły zabieg sterylizacji wymagają specjalistycznego pokarmu. Jedzenie powinno mieć w tym przypadku obniżoną zawartość tłuszczu, dzięki czemu zwierze nie przybiera nadmiernie na wadze. Z kolei ilość biała musi znacząco się zwiększyć, co pozwoli kotu wykształcić odpowiednią masę mięśniową. W dobrej jakości pokarmach znajdziesz także podwyższoną dawkę włókna pokarmowego. Taki skład pozwoli kotu najeść się do syta, bez zbędnego obciążania jego delikatnego organizmu. Zapobiegnie również otyłości, która często występują właśnie po zabiegu usuwania narządów rozrodczych.