Vet Expert

Vet Expert karma dla psów to doskonała propozycja dla zwierząt, które borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi. Specjalna mieszanka różnorodnych składników znacząco wpływa na poprawę stanu zdrowia Twojego psa. Dobrej jakości, weterynaryjne karmy znajdziesz w ofercie animalo.pl!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 18 produktów

Vet Expert - karma dla psa z problemami zdrowotnymi

Psy, tak samo, jak inne zwierzęta, cierpią z powodu różnych schorzeń. Powinny wówczas otrzymywać odpowiednią karmę, która pomoże im wrócić do zdrowia, nie obciąży organizmu i dostarczy wszystkie niezbędne do życia składniki odżywcze. Vet Expert karma dostępna jest w wersji mokrej i suchej, a także w wielu smakach, dzięki temu dopasujesz produkt do potrzeb czworonoga. W naszym katalogu znajdziesz zarówno karmy dla zwierząt zmagających się z różnymi niedoborami, jak i schorzeniami.

Vet Expert karmy dla wymagających psów na różnym etapie życia

Odpowiednio dopasowane jedzenie dla psa powinno zawierać przede wszystkim dużą dawkę mięsa dobrej jakości, a ponadto wybrane warzywa. Warto unikać pokarmów ze zbożem, które mogą negatywnie wpłynąć zwłaszcza na układ trawienny Twojego pupila. Do tego niezwykle ważne jest dopasowanie jedzenia dla zwierząt w różnym wieku, w końcu szczeniaki, dorosłe psy, czy ciężarne suczki mają zupełnie inne zapotrzebowanie na mikro- i makroelementy. W asortymencie naszego sklepu online znajdują się między innymi Vet Expert karmy dla szczeniaka, które wspomagają jego prawidłowy wzrost i dostarczają energii do zabawy. Do tego świetnie smakuje i nie obciąża delikatnego żołądka małego psa. Warto również wspomnieć o tym, że pomaga lepiej wchłaniać składniki odżywcze znajdujące się w pożywieniu. Każdy rodzaj karmy ma znakomicie opracowaną recepturę, dzięki temu dostarcza masę korzyści, zwłaszcza przy regularnym spożywaniu.

Vet Expert karma dla psa w ofercie sklepu animalo.pl

W asortymencie sklepu online animalo.pl znajdują się dobrej jakości karmy dla psów, które zmagają się z różnymi schorzeniami. Vet Expert karma mokra dla psa będzie doskonałym uzupełnieniem podstawowej diety zarówno bardzo młodego, jak i dorosłego psa. Produkty te odznaczają się znakomity smakiem i świetnie zbilansowanym składem. Warto pamiętać o ustaleniu stałych pór karmienia, które pozwolą Ci zachować swojego pupila w jak najlepszej kondycji. Konkretne porcje rozpisane są na opakowaniu, dzięki temu będziesz mógł kontrolować wagę oraz kondycję swojego zwierzęcia. Rozwiązania dostępne na naszej stronie sprawdzane są przez naszych ekspertów, dlatego możesz być pewny, że Twój pies otrzyma najlepszej jakości produkty!