Raw Paleo

Raw Paleo dla kota i Raw Paleo dla psa to wysokiej jakości karmy o dużej zawartości mięsa. Specjalna, bezzbożowa receptura wzbogacona o warzywa wyróżnia się dużą smakowitością.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Raw Paleo dla kotów - 70% świeżego mięsa i podrobów oraz odpowiednia ilość składników aktywnych

Raw Paleo to karmy mokre dla kotów, które tworzone są zgodnie z potrzebami żywieniowymi zwierząt na każdym etapie ich życia. W ofercie znaleźć można zarówno karmę dla kociąt, dorosłych osobników, jak i kocich seniorów.

Skład karm Paw Paleo jest starannie dobrany. Pozwala zaspokoić potrzeby kota, wspomagając przy tym jego wzrost i dbając o odpowiednią podaż składników aktywnych. Karmy dla kociąt wzbogacone zostały między innymi o wapń, który jest niezbędny w diecie rosnących zwierząt.

Karmy Paw Paleo wyróżniają się w wysoką zawartością mięsa. W produktach znajdziesz aż 70% świeżego mięsa i podrobów. W produktach zawarte są różne rodzaje mięs np. indyka, wołowinę, a nawet dziczyznę. Karma Raw Paleo dla kota mokra zyskuje dobre opinie wśród właścicieli kotów sterylizowanych oraz z tendencjami do nadwagi.

Raw Paleo dla psów - zbilansowana karma dla Twojego pupila

Zdrowie i świetne samopoczucie Twojego psa jest dla marki Raw Paleo niezwykle ważne. Z tego też względu w karmach nie ma wypełniaczy, sztucznych barwników, czy wzmacniaczy smaku. Przejrzysta, krótka lista składników to ogromna zaleta karm Raw Paleo.

Pełne naturalnych składników karmy dedykowane są dla małych, średnich i dużych ras psów na każdym etapie ich rozwoju. Na szczególną uwagę zasługuje karma stworzona z myślą o zwierzętach z wrażliwym układem pokarmowym oraz alergiami. Każda karma tworzona jest przez specjalistów w dziedzinie dietetyki, kynologii i felinologii.

Zaletą karm Raw Paleo dla psów jest także ich wysoka smakowitość. Psy chętnie zjadają całą porcję, dzięki czemu rozwijają się prawidłowo. Zdecydowanie warto postawić na kompletną i zbilansowaną karmą dla psów Raw Paleo.

Porcjowana karma Raw Paleo

Karma dla psów sucha występuje w kilku wariantach wagowych. Przykładem jest wysokomięsna, monoproteinowa, bezzbożowa i naturalna karma sucha, którą producent oferuje w wariancie 280 g, 2500 g oraz 8000 g. Mokra karma dla szczeniąt oferowana jest w wariantach 400 g i 800 g.

Duże zróżnicowanie pod względem wagi zostało przewidziane także w karmach dla kotów Raw Paleo. Karma mokra występuje w poręcznych saszetkach 100 g. To ogromna wygoda, a także szansa na wypróbowanie różnych smaków i znalezienie najlepszej karmy dla swojego pupila.

Raw Paleo karma mokra to świetne opinie nie tylko właścicieli kotów i psów, ale także specjalistów na co dzień zajmujących się żywieniem zwierząt domowych.