Rafi

Rafi to pełnowartościowa karma dla psów i kotów, stworzona zgodnie z najnowszymi normami i zaleceniami żywieniowymi dla zwierząt. W sklepie animalo.pl karmy dostępne są w wielu wariantach smakowych.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Rafi - mokra i sucha karma dla kota z wysoką zawartością białka i składników odżywczych

Żywienie zwierząt domowych jest bardzo ważne. Odpowiednia podaż składników odżywczych ma wpływ na zdrowie i samopoczucie zwierzęcia. Rafi to karmy dla kotów dostarczające optymalnej ilości składników mineralnych i witamin.

Pełnoporcjowa karma produkowana przez Dolinę Noteci, cieszy się dużym uznaniem w branży i spotyka się z pozytywnymi opiniami wśród właścicieli czworonogów.

Wszystkie karmy, niezależnie od składu, wyróżniają się wysoką zawartością białka. Podstawowe surowce wykorzystywane do tworzenia karm, to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz ryby i produkty rybne. To zdrowe i wartościowe źródło białka, które jest niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Rafi karma dla kota mokra porcjowana jest w saszetki oraz puszki. W saszetkach 100 g znajduje się jednorazowa porcja dla dorosłego kota. Saszetki są wygodne, lekkie i łatwe w przechowywaniu.

Smakowita, sucha karma dla kota Rafi tworzona jest w porozumieniu z ekspertami w dziedzinie dietetyki weterynaryjnej. Wśród wariantów smakowych dostępne są między innymi karmy z łososiem, wołowiną, jagnięciną oraz kurczakiem.

Rafi mokra i sucha karma dla psa - dlaczego warto ją kupić?

Mokra i sucha karma dla psów Rafi jest jedną z najczęściej wybieranych przez właścicieli czworonogów. Karmy podstawowe wyróżniają się doskonałą jakością składników odżywczych, dzięki czemu zaspokajają naturalne potrzeby psów związane z żywieniem. Karmy specjalistyczne dedykowane są dla psów z nadwagą, niewydolnością nerek oraz alergią pokarmową.

Dużą zaletą karm jest bogaty wybór rodzajów mięs będących źródłem pełnowartościowego białka. Rafi to karma dla psa z zawartością jagnięciny, wołowiny, indyka, kaczki, królika i dziczyzny.

Karma dla psów Rafi od Doliny Noteci zapewnia dorosłym osobnikom i szczeniakom odpowiednią dawkę energii, dzięki czemu zwierzak jest aktywny przez cały dzień. Jego samopoczucie jest lepsze, nie jest ospały i chętnie się bawi.

W karmach zawarta jest także glukozamina i siarczan chondroityny, które zwiększają elastyczność stawów, siemię lniane poprawiające wygląd skóry i sierści oraz cykoria suszona optymalizującą florę bakteryjną jelit.