Piper

Piper karma dla psa to pełnowartościowe posiłki sprzyjające zachowaniu zdrowia i świetnego samopoczucia Twojego pupila. Sprawdź jakie warianty karmy przygotowaliśmy dla Twojego czworonoga w asortymencie tego producenta.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Piper - karma w puszce zawierająca zestaw witamin i składników mineralnych

Piper to kompleksowe pożywienie dla dorosłych psów wszystkich ras. Bardzo dużą zaletą karm jest stały skład, gwarantujący niezmienną zawartość składników odżywczych. Na szczególną uwagę zasługuje to, że karmy są bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników.

Opracowana według nowoczesnych zaleceń żywieniowych karma dla psów Piper występuje w kilku wariantach smakowych. Największą popularnością cieszą się karmy mokre z dziczyzną, jagnięciną, przepiórką, kurczakiem i wołowiną.

Obecność w karmach wysokiej jakości witamin i składników mineralnych to przede wszystkim prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych, wzmocniona odporność oraz piękna, zdrowa sierść.

Karma dla psa Piper to świetne opinie, atrakcyjna cena i wysoka jakość. Na uwagę zasługuje także doskonały skład i wygodna forma puszek o pojemności 800 g, która ułatwia dawkowanie pożywienia.

Ile karmy mokrej Piper dla Twojego psa?

Ustalenie dawkowania mokrej karmy dla części właścicieli psów może być kłopotliwe, szczególnie na początku. Optymalna ilość karmy to dbałość o zdrowie czworonoga. Zbyt duża ilość pożywienia może przekładać się na problemy zdrowotne. Od nadmiaru odkładającej się w organizmie zwierzęcia tkanki tłuszczowej pies może nie tylko być bardziej ospały, ale również mniej sprawny a jego organizm bardziej obciążony.

Ilość podawanej w ciągu dnia karmy oraz wszelkich smakołyków warto skonsultować z lekarzem weterynarii. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy kalkulator, dzięki któremu w łatwy sposób obliczysz, ile karmy Twój pies potrzebuje na dzień oraz na jak długo konkretna karma Ci wystarczy. Są to wartości uśrednione, bazujące jedynie na wadze psa i uśrednionej kaloryczności karm. Na początek jednak będą to dane ułatwiające zakupy.

Dlaczego warto zamawiać karmy w sklepie animalo.pl?

Jesteśmy prawdziwymi miłośnikami zwierząt. Stworzyliśmy wyjątkowy sklep zoologiczny, w którym proponujemy jedynie najlepsze i sprawdzone produkty dla zwierząt. Ważne są dla nas opinie właścicieli czworonogów i ich satysfakcja z zakupów.

Nasz zespół na każdym etapie zamówienia jest do Twojej dyspozycji. Wsparcie w zakupach uzyskasz na infolinii, a także kontaktując się mailowo. Możesz skontaktować się z naszym lekarzem weterynarii lub behawiorystą.

W sklepie znajdziesz także bogaty wybór karm, akcesoriów i przysmaków dla zwierząt innych topowych marek, takich jak Royal Canin, ZiwiPeak, Dolina Noteci, Brit, Eden, Fish4Dogs, Alleva, Moonlight Dinner i MAC’s.

Wszystkich naszych klientów zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi programami, w tym z CASHBACK oraz ZARABIAJ za POLECENIA. Dzięki nim możesz zyskać dodatkowe rabaty.