Orijen

Orijen karma dla psa to dobry skład, wysoka zawartość mięsa i bogactwo smaków. Karmy bazują na świeżych, regionalnych składnikach ze zrównoważonego chowu i połowu.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Orijen - karma zaspokajająca biologiczne zapotrzebowanie psa na mięso

Kanadyjska marka Orijen tworzy swoje karmy zgodnie z anatomicznymi podstawami żywienia mięsożerców. Specjaliści uważają, że mimo tego, iż jest to zwierzę udomowione ma naturalną potrzebę spożywania dużej ilości różnorodnego mięsa. Z tego też względu zawartość składników mięsnych w karmach wynosi aż 80%!

Karmy wyróżniają się dużą smakowitością. Dodatkowo producent zadbał o to, aby rodzaje mięs były bardzo zróżnicowane. Oferuje mięso z dzika, bizona, jagnięcinę, baraninę, wołowinę, a także karmy bazujące na białku rybim.

W ofercie marki znajdziesz karmy dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia. Biologiczne karmy dla szczeniąt, karmy dla młodych psów ras dużych, bezzbożowe karmy dla psów małych, czy karma dla dorosłych psów z nadwagą, to kilka propozycji marki, na które warto zwrócić uwagę.

Orijen - regionalne składniki ze zrównoważonego chowu i połowu

W naturze dominuje różnorodność diety. Zwierze każdego dnia może spożywać inny rodzaj mięsa. Różnorodność świeżych mięs jest kluczowa, dlatego też uwzględniona została w karmach Orijen. Mięso dostarczane jest świeże lub suszone, wolne od antybiotyków i zaklasyfikowane jako zdatne do spożycia przez ludzi.

Ranczo w Albercie to miejsce w którym wypasane są zwierzęta. Jelenina, wołowina, dziczyzna, bizon, jagnięcina i koźlina zawarte w karmie Orijen, pochodzą właśnie stąd.

Na lokalnych farmach Ontario producent zaopatruje się w drób, w tym w kurczaki, kaczki oraz całe jaja ściółkowe będące doskonałym źródłem składników odżywczych, białka i tłuszczy.

Połów następuje w naturalnym środowisku okolic wyspy Vancouver. Stąd dostarczane są całe świeże lub surowe sardynki, flądry, morszczuki, śledzie, sole, karmazyny oraz makrele.

Karma bogata w białko i zbilansowane składniki odżywcze

Prawdą jest, że prawidłowe odżywianie to zdrowe i zadowolone zwierzę. Odpowiednia dawka energii i składników odżywczych sprawia, że pies rozwija się prawidłowo. Warto zatem starannie dobierać karmę dla swojego pupila.

Specjaliści informują, że coraz częściej psy borykają się z alergiami pokarmowymi. Można ich uniknąć lub zminimalizować ryzyko. Jak? Wystarczy zainwestować w dobrej jakości karmę. Wszystkie karmy Orijen są bezzbożowe. Ich skład to jedynie mięso, owoce i warzywa. Co ważne, karmy są przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów.

Jaką ilość karmy Orijen kupić? Jeśli masz wątpliwości, możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Dzięki niemu oszacujesz orientacyjnie, na jak długo wystarczy Ci dane opakowanie karmy, biorąc pod uwagę wagę Twojego pupila.