Francodex

Francodex to marka tworząca wysokiej jakości artykuły dla zwierząt. W ofercie dostępne są produkty dla psów, kotów, małych ssaków, ptaków oraz gadów. Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy w sklepie animalo.pl.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 13 produktów

Francodex - innowacyjne produkty dla psów i kotów

Laboratorium Francodex od wielu lat tworzy produkty z myślą o dobrostanie i zdrowiu zwierząt domowych. Innowacyjne produkty cenione są przez właścicieli zwierząt i hodowców na całym świecie.

Koty i psy to zwierzęta, dla których w ofercie marki Francodex można znaleźć niemal wszystko. Dla kotów i psów przygotowane zostały między innymi produkty przeciwpasożytnicze, karmy uzupełniające, produkty do higieny jamy ustnej i zębów, środki odstraszające insekty i kosmetyki.

Francodex to także marka, która oferuje karmy uzupełniające, produkty do higieny otoczenia oraz higieny zwierząt dla ptaków, małych ssaków, drobiu oraz gadów. Wszystkie produkty tworzone są we współpracy z najlepszymi specjalistami.

Francodex - kosmetyki, środki do pomocy behawioralnej oraz karmy uzupełniające

Wśród wielu produktów marki jest kilka, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Dobrym przykładem jest Francodex obroża naturalna odstraszająca insekty dla kotów, wzbogacona o ekstrakt z margosy, która działa aż przez cztery miesiące. Produkty dedykowane są dla kociąt od 3 miesiąca życia, kotek ciężarnych, osłabionych chorobą oraz w okresie laktacji.

Francodex szampon dla psów to kolejny produkt warty uwagi. Przywraca sierści połysk oraz miękkość i co ważne, nie podrażnia wrażliwej skóry czworonoga. W ofercie znaleźć można szampon Francodex do długiej sierści, do czarnej sierści, bez spłukiwania, ułatwiający rozczesywanie, przeciwświądowy, a także szampon dla szczeniąt.

W ofercie marki dostępne są także środki do pomocy behawioralnej. Są to produkty głównie dedykowane dla psów hiperaktywnych. Są także polecane szczeniakom w połączeniu z treningiem. Dobrym wyborem jest także spray Anti stress Francodex. To specjalna mieszanka roślin o właściwościach uspokajających. Kocimiętka, męczennica, waleriana oraz głóg pozwolą unikać niepożądanych zachowań stresowych u zwierzęcia takich jak gryzienie, czy szczekanie.

Zamawiaj produkty Francodex z bezpieczną dostawą do domu

Decydując się na zakupy w sklepie internetowym animalo.pl stawiasz nie tylko na bogactwo asortymentu, ale również na wygodę i błyskawiczną dostawę.

Nie wiesz który produkt marki Francodex wybrać? Na każdym etapie zamówienia masz możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy lekarza weterynarii oraz behawiorystę, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu oraz do przystąpienia do naszych programów. Dzięki nim możesz wprowadzić realne oszczędności do swojego budżetu domowego. Sprawdź, jak wiele zyskasz!