Flexi

Flexi smycz to wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego pupila. Automatyczna smycz wyposażona została w odblaskowe elementy i mechanizm zatrzymujący. Sprawdź!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 15 produktów

Flexi - smycz automatyczna z precyzyjnym mechanizmem zatrzymującym

Podczas spaceru z psem najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno Twojego pupila, innych zwierząt, jak i ludzi. Z tego też względu wybór smyczy dla psa, jest tak istotny. Dobra smycz to przyjemny i bezpieczny spacer.

To na co warto zwrócić uwagę w przypadku smyczy automatycznych Flexi to precyzyjny mechanizm zatrzymujący oraz odblaskowe elementy na smyczy. Smycze dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co niewątpliwie jest dużym atutem. Flexi smycze dostępne są w kolorze różowym, czarnym, niebieskim i czerwonym. Każdy znajdzie kolor idealny dla siebie.

Wykonane z wysokiej jakości materiały smycze dla psów występują w kilku rozmiarach i długościach. Marka oferuje smycz w rozmiarze XS, S i M ze sznurkiem lub taśmą o długości 3, lub 5 m.

Flexi - marka produkująca smycze od ponad 50 lat

Flexi to niemiecka marka, która na rynku działa już od 1972 roku. Zdecydowanie jest to lider w produkcji zwijanych smyczy dla czworonogów. Produkty marki wyróżniają się pomysłowym designem.

Wielu właścicieli psów mówi, że smycze Flexi to prawdziwe dzieła sztuki, nowoczesne, estetycznie wykonane i designerskie. Z tych względów są doceniane przez najbardziej wymagających klientów.

Dla psów i ich właścicieli marka Flexi przygotowała smycze w kilku liniach. Najpopularniejsze z nich to: New Comfort, New Classic, Collection, Giant, Project, Vario, Leather oraz New Neon.

Smycze automatyczne Flexi o wyprofilowanym uchwycie z mechanizmem, dzięki któremu nadmiar linki chowa się wewnątrz mechanizmu, przeznaczone są dla dorosłych psów różnej wielkości. Idealnie sprawdzą się w lasach i na szlakach, zapewniając psu bezpieczeństwo i swobodę.

Smycze Flexi w atrakcyjnej cenie na animalo.pl

Poszukując smyczy wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie zdecydowanie warto zainteresować się produktami marki Flexi. Są to smycze, które możesz zamówić już za kilkadziesiąt złotych.

Nie wiesz, na którą smycz Flexi się zdecydować? A może potrzebujesz pomocy w doborze karmy dla swojego pupila? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy lekarza weterynarii oraz behawiorystę.

W naszym asortymencie znajdziesz także inne akcesoria dla psów, między innymi z piszczałki BubaPet, narzędzia do usuwania podszerstka dla psów Furminator, czy piłeczki do zabawy Kiwi Walker.