Eggersmann

Eggersmann to marka produkująca pasze dla koni. Specjaliści marki doskonale znają potrzeby koni i ich hodowców. Jeśli zatem konie to Twoja pasja, to mamy dla Ciebie produkty, dzięki którym zadbasz o ich zdrowie i świetne samopoczucie.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Eggersmann - specjalistyczne pasze w żywieniu koni

Niektóre konie z uwagi na swoje problemy zdrowotne wymagają specjalistycznego żywienia. Specjaliści marki Eggersmann doskonale zdają sobie z tego sprawę, dzięki czemu tworzą specjalistyczne pasze przeznaczone dla koni z problemami skórnymi, chorobami układu oddechowego, z zapaleniem tworzywa kopytowego oraz zaburzeniami trawienia.

Konie ze zdiagnozowanymi wrzodami również wymagają podania specjalistycznej paszy. Warto je również zastosować w przypadku koni podejrzanych o chorobę wrzodową żołądka. Do diagnostyki tego schorzenia służy gastroskopia.

Konie z uwagi na specyficzną budowę i fizjologię żołądka są szczególnie narażone na wrzody. Eggersmann pasza dla koni wrzodowych to produkt, na który warto zwrócić szczególną uwagę

Historia marki Eggersmann

Eggersmann to marka, która założona została przez mistrza młynarskiego Heinricha Eggersmanna. Tradycja młynarska w rodzinie Eggersmann sięga 1893 roku. Marka tworząc z pasją i zaangażowaniem pasze dla koni, w ciągu 50 lat stała się przewodnim producentem, firmą, która wyznaczała trendy w zakresie żywienia koni. Obecnie jest uznawana za firmę, którą wyróżnia profesjonalizm, regionalizm i tradycja.

W ramach oferty marki dostępne są wysokiej jakości pasze rekreacyjne i sportowe, wspomniane pasze specjalistyczne, koncentraty witaminowe, akcesoria dla konia i jeźdźca, oleje roślinne niezbędne w prawidłowym żywieniu konia, wspierające procesy metaboliczne i wzmacniające układ odpornościowy koncentraty EMH i wiele więcej.

Sklep animalo.pl - wysokiej jakości pasze i suplementy dla koni

Nasz sklep internetowy animalo.pl specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości pasz i suplementów dla koni znanych i cenionych w branży producentów.

Marka Eggersmann i jej produkty takie jak lizawki mineralne, kule tłuszczowe, musli, pasze uzupełniające niskobiałkowe, elektrolity czy oleje z Ostropestu są niezwykle popularne wśród naszych klientów.

Kompletując asortyment, staramy się wybierać produkty wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu nasi klienci mogą zadbać o swoje zwierzęta.

Na każdym etapie zamówienia zachęcamy do kontaktu z nami. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy najlepszych specjalistów, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nowych, jak i stałych klientów naszego sklepu zachęcamy do przyłączenia się do programów lojalnościowych, dzięki którym uzyskać można dodatkowe rabaty. CASHBACK oraz ZARABIAJ za POLECENIA to programy, które z pewnością Cię zainteresują.