Dr Seidel

Chcesz zadbać o zdrowie swojego pupila, a także jego higienę? W takim razie zainwestuj w produkty marki Dr Seidel. Te stanowią najobszerniejszą grupę kosmetyków do pielęgnacji zwierząt domowych w ofercie naszego sklepu online animalo.pl.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 10 produktów

Produkty marki Dr Seidel - co warto kupić dla swoich zwierząt domowych?

Nasza oferta obejmuje wiele produktów tej marki. To przede wszystkim:

  • szampony,
  • preparaty do przemywania uszu,
  • posypka na swędzącą skórę i sierść,
  • preparaty do mycia klatek i kuwet,
  • płyn dla suczek w czasie cieczki,
  • smakołyki wpływające na zdrowie zwierząt,
  • pasty odkłaczające.

To oczywiście tylko niektóre z produktów tej marki, które są dostępne w naszej ofercie. Zamawiając topowe produkty od tego producenta, możesz też liczyć na atrakcyjny zwrot środków za całą wartość zamówienia w kwocie wynoszącej nawet do kilku procent jego finalnej wartości. To możliwe w ramach akcji promocyjnej cashback.

Szampon Dr Seidel - czy warto go używać?

Oczywiście, że warto zainwestować w profesjonalny szampon do pielęgnacji zwierząt domowych. Szampon hipoalergiczny Dr Seidel to jeden z wielu polecanych artykułów do pielęgnacji sierści zwierząt.

Ten pierwszy przede wszystkim odżywia skórę zwierzęcia, a także sprawia, że na jej powierzchni nie występują żadne podrażnienia czy nawet reakcje uczuleniowe. Szampon z chlorheksydyną działa antybakteryjnie, a więc jeśli chcesz w spokoju wykąpać swojego pupila, wybierz szampon Dr Seidel.

Kosmetyki Dr Seidel dla zwierząt - polecane dla właścicieli psów

Na wyposażeniu każdego właściciela czworonoga powinny znajdować się, chociażby podstawowe produkty kosmetyczne. Płyn do czyszczenia uszu, łapek oraz jamy ustnej są wręcz niezbędne. Wcale nie musisz wydawać majątku, jeśli chcesz zaopatrzyć się w kosmetyki Dr Seidel. Kupując polecane artykuły tego producenta, utrzymasz sierść swojego pupila czystą i pachnącą.