Dolina Noteci

Dolina Noteci to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produktów spożywczych dla zwierząt. W naszym sklepie internetowym animalo.pl posiadamy naprawdę szeroką gamę towaru, która dopasowana jest do potrzeb każdego psa, a także kota. Sprawdź naszą ofertę, złóż zamówienie i spraw, że Twoje zwierzę będzie Ci dozgonnie wdzięczne za dobrze dobraną karmę!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Dolina Noteci - karma dla psa w różnym wieku

Dostępne w sprzedaży puszki, saszetki oraz suchy pokarm kupisz nie tylko w kilku ciekawych smakach (kurczak, ryba, jagnięcina, wołowina, drób), ale także w doskonałych cenach. Realizując zamówienie poprzez nasz sklep internetowy animalo.pl, możesz liczyć na dodatkowy zwrot środków w ramach akcji promocyjnej cashback. Oferta tego producenta obejmuje karmę dla psa juniora, dorosłego, seniora, a także zwierząt będących w okresie laktacji i ciąży.

Karma dla psa Dolina Noteci - saszetki 500 g i puszki

Sprzedajemy online zarówno saszetki o pojemności 500 g, a także puszki z karmą dla psów, jak i kotów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Za podstawowe smaki zapłacisz zaledwie kilka złotych za opakowanie. Producent dokłada wszelkich starań, aby dostarczać właścicielom domowych czworonogów wyłącznie najlepszą karmę z dokładnie wyselekcjonowanymi składnikami. Karmy tej marki występują w wersjach stworzonych z różnych gatunków mięs, warzyw oraz substancji mineralnych.

Ile kosztują karmy dla psów i kotów marki Dolina Noteci?

W sklepie online animalo.pl zamówisz bez żadnego problemu niewielkie saszetki dla swojego kota lub psa w naprawdę dobrych cenach. Niektóre smaki karmy w saszetkach o pojemności 150 g kupisz w cenie nie większej niż 4-5 złotych za opakowanie.

Jaka powinna być idealna karma dla psów i kotów?

Najlepsza na rynku karma dla psów i kotów to taka, która jest:

  • bezglutenowa,
  • nie zawiera zbóż,
  • ma w składzie nienasycone kwasy tłuszczowe i białka,
  • wspiera odporność zwierzęcia,
  • wspomaga procesy trawienne.

Przeglądając naszą propozycję - na pewno trafisz zarówno na karmy przeznaczone dla większych, jak i mniejszych zwierząt, które potrzebują wielu składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania na co dzień.