Carnilove

Marka Carnilove to popularny producent karmy suchej oraz mokrej – zarówno dla psów, jak i kotów. To doskonały wybór dla każdego właściciela, który chce zapewnić swojemu pupilowi wszystko to, co najlepsze! Sprawdź ofertę na animalo.pl i dowiedz się, jakie karmy są najchętniej wybierane przez innych konsumentów!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 10 produktów

Karma dla psa Carnilove - dlaczego warto ją wybrać?

Karma mokra Carnilove oraz sucha powinna znaleźć się w każdym domu, gdzie liczy się zdrowie i zadowolenie czworonożnego pupila. Skład karmy dla psa Carnilove zawiera m.in. owoce leśne i warzywa. Istotne cechy produktów tej marki, to:

  • wyłącznie świeże mięso w składzie bez użycia mączek,
  • wysoki poziom przyswajalności karmy,
  • doskonałe źródło naturalnego błonnika,
  • chondroprotektory wspomagające zdrowe zęby, stawy i kości.

Carnilove — sucha karma dla psa lub kota — wysoka jakość w dobrej cenie!

Ewentualne alergie pokarmowe lub schorzenia u zwierząt nie są żadnym przeciwwskazaniem do codziennego podawania karmy dla psa Carnilove. Za opakowanie 6 kg polecanej karmy tej marki zapłacisz średnio 150-160 złotych. Jeśli chodzi o nieco większe opakowania, nawet do 12 kg - wiąże się to z wydatkiem większym niż 300 złotych. Sucha karma Carnilove to dobra inwestycja w zdrowie swojego pupila.

Carnilove True Fresh Large Breed Duck - źródło białek i tłuszczy

Carnilove True Fresh Large Breed Duck to świetna propozycja karmy od tego producenta. W jej składzie znajdziesz do 60% świeżej kaczki, warzywa oraz suszone owoce. Naturalny skład stanowi dobre źródło surowego białka, tłuszczu oraz kwasów tłuszczowych omega 3. W tym przypadku za opakowanie 4 kg karmy zapłacisz niecałe 160 złotych i tym samym zapewnisz swojemu zwierzęciu dostęp do doskonałej karmy.

Bezglutenowa karma dla psa Carnilove - jaką wybrać?

Dla zwierząt, które z jakichkolwiek powodów nie mogą spożywać karmy z glutenem, Carnilove stworzyło karmę Into The Wild Salmon Adult. Ta nie zawiera zbóż, zbędnych dodatków chemicznych i konserwantów. Brak glutenu to nie jedyna cecha tego pokarmu. Mięso i tłuszcz z łososia w składzie świetnie wspomaga wygląd skóry i sierści, a także zapobiega chorobom oczu zwierzęcia.