Bazyl

Każdy właściciel kota powinien wiedzieć, że dobry żwirek to podstawa! Wybierz ten marki Bazyl, a na pewno nie pożałujesz, Twój kot będzie chętnie korzystać z kuwety. Sprawdź ofertę tego producenta na animalo.pl i złóż swoje zamówienie!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 11 produktów

Żwirek Bazyl - rodzaje dostępne w animalo.pl

Obecnie na stronie internetowej animalo.pl sprzedajemy dwa rodzaje żwirku tej marki:

  • pellet drewniany,
  • żwirek bentonitowy.

Czym różnią się te dwa rodzaje żwirku? W przypadku drewnianego pelletu można wyróżnić kilka istotnych cech: doskonale wchłania wilgoć, jest zbrylający, bezzapachowy oraz wydajny. Zakup tego żwirku to po prostu ekonomiczne podejście. Jeśli higieniczna ściółka w kuwecie jest dla Ciebie bardzo ważna, a dodatkowo chcesz uniknąć roznoszenia żwirku po całym domu przez kota, koniecznie zainwestuj w produkt marki Bazyl. Warto zaznaczyć, że żwirek typu pellet drewniany nie musi być każdorazowo wymieniany w całości. Wystarczy, że usuniesz powstające bryły i to wszystko.

Żwirek bentonitowy ma nieco inne cechy, a mianowicie: nie pyli się, nie przykleja do łapek i futerka, wzbogacony jest o nano-srebro, nie ma zapachu oraz jest bezpieczny w kontakcie z dziećmi i alergikami.

Dlaczego warto zainwestować w żwirek Bazyl?

Bazyl to producent żwirku wysokiej jakości, który nadaje się do zastosowania zarówno u młodych, jak i starszych kotów. Produkty tej marki przeznaczone do kuwet kocich zapobiegają rozwojowi grzybów i bakterii, a także redukują nieprzyjemny zapach po wizycie kota w kuwecie. Stosując żwirek tego producenta, nie musisz martwić się o to, że brzydki zapach z kuwety rozniesie się po całym domu.

Ile trzeba zapłacić za żwirek Bazyl? Sprawdź!

Oferta naszego sklepu internetowego animalo.pl to nie tylko żwirek bentonitowy oraz pellet drewniany. Te dwa rodzaje od powyższego producenta kupisz w cenach zaczynających się od niecałych 30 złotych za opakowanie. Kiedy już zaczniesz składać zamówienie, koniecznie określ, ile żwirku potrzebujesz dla swojego kota. Ekonomiczna opcja to zamówienie większego opakowania w lepszej cenie, które po prostu wystarczy na dłużej.

Zakup żwirku w sklepie internetowym to niewielki wydatek. Na higienie swojego kota oraz własnym komforcie ze względu na redukcję brzydkich zapachów z kuwety nigdy nie warto oszczędzać. Lepiej wydać nieco więcej środków na zakup żwirku i mieć pewność, że kot chętnie będzie korzystać z kuwety i jednocześnie nie rozniesie nic po powierzchni podłogi, dywanów czy domowych kanap.

Żwirek Bazyl - 10, 20, a może 7,5 litra?

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych opakowań żwirku, które występują w pojemnościach od 7,5 do 20 litrów. Zakup większego opakowania to spora oszczędność. Co więcej, zamawiając żwirek tej marki w animalo.pl, możesz skorzystać z promocji w postaci cashback, dzięki czemu otrzymasz pewien procent zwrotu środków na konto po zakupie żwirku i spełnieniu warunków promocyjnych.