Alleva

Oferta naszego sklepu internetowego to przede wszystkim wysokiej jakości produkty żywieniowe dla psów i kotów różnych ras. Jeśli chcesz zapewnić zwierzęciu jak najwięcej składników odżywczych i minerałów, koniecznie zainwestuj w produkty marki Alleva.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 8 produktów

Alleva dog food - czy warto inwestować w produkty tej marki?

Karma tego producenta wyróżnia się przede wszystkim naturalnym składem, zawartością wielu składników odżywczych, takich jak ekstrakty z olejów roślinnych, witaminy z grupy B i wiele innych. Warto zaznaczyć, że większość odmian pożywienia dostępnych w ofercie naszego sklepu animalo.pl są dopasowane do panujących standardów podstawowych ras kotów i psów. Chcesz dowiedzieć się więcej o pokarmie tego producenta? Oto kilka najistotniejszych cech charakterystycznych:

  • brak zbóż w składzie,
  • karma bogata w białko suszone i świeże mięso,
  • niektóre odmiany karmy dla psa i kota zawieraj dobroczynny aloes,
  • doskonałe źródło skrobi o niskim indeksie glikemicznym.

Jest wiele powodów, dla jakich warto inwestować w jak najlepsze karmy dla zwierząt. Podając je swojemu pupilowi, możesz pozytywnie wpłynąć na stan jego skóry, sierści, a nawet narządów wewnętrznych, np. żołądka. Karma Alleva świetnie sprawdza się także w przypadku zwierząt, które cierpią na cukrzycę lub inne schorzenia układu pokarmowego.

Topowa linia produktów Alleva - postaw na jakość w animalo.pl!

Producent na etapie produkcji pożywienia dokonuje dokładnej selekcji składników, dzięki czemu karma jest bogata w witaminy, minerały, białka oraz wiele innych składników odżywczych, które pozytywnie oddziałują na organizm zwierzęcia. L-karnityna, skrobia, liczne witaminy A, B i D to tylko niektóre składniki, które pozytywnie wpływają na psa, a także kota przy regularnym podawaniu tego pokarmu.

W jakich cenach dostępne są karmy dla zwierząt Alleva w animalo.pl?

Średnie ceny pokarmu dla psów i kotów tej marki wahają się w zakresie 200-350 złotych za opakowanie do 12 kilogramów. Finalna cena zależy oczywiście od tego, jaką linię produktową wybierzesz, a także jaki będzie skład karmy. Małe opakowanie próbne suchej karmy dla psa, możesz kupić w cenie nawet 60 złotych, natomiast zakup największej paczki pokarmu będzie wydatkiem ponad 300 złotych.

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w dobrej klasy, sprawdzony pokarm dla swojego psa i kota? Zdecydowanie tak! Podając regularnie swojemu zwierzęciu jedzenie zawierające niezbędne mikro i makroskładniki, witaminy oraz minerały, możesz być pewien, że pupil zawsze będzie zdrowy i silny. Zbilansowana dieta to podstawa w życiu zarówno człowieka, jak i zwierząt. Głównie z tego względu warto wybrać karmy Alleva i zapewnić swojemu psu/kotu wszystko to, co najlepsze.

Postaw na markę z wieloletnim doświadczeniem i zamów na animalo.pl suchą karmę w naprawdę rozsądnej cenie!