Przysmaki i witaminy

Przysmaki dla królika to coś, czego nie może zabraknąć w diecie tych małych zwierząt. Produkty te dostarczają cenne składniki odżywcze i urozmaicają jadłospis. Sprawdź, jakie przysmaki dla gryzoni i królików oferujemy.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 30 produktów

Wszystkie zwierzęta, nawet te najmniejsze, potrzebują zdrowego i zbilansowanego pożywienia. Oprócz wysokiej jakości karm warto podawać im pyszne i pełnowartościowe smakołyki, zapewniające dodatkową dawkę cennych witamin i błonnika pokarmowego. W animalo.pl przygotowaliśmy szeroki asortyment, w którym znajdziesz smaczki od znanych marek, wypełnione uwielbianymi przez króliki i gryzonie składnikami, takimi jak warzywa, owoce i zioła. Oferujemy także witaminy i suplementy diety dla małych zwierzaków.

Smaczne i zdrowe przysmaki dla małych zwierząt

Sklep internetowy animalo.pl oferuje bogaty wybór produktów dla królików i gryzoni. Te małe zwierzęta domowe mają duże wymagania żywieniowe. W pokryciu zapotrzebowania na składniki odżywcze pomogą przysmaki dla królików i preparaty witaminowe. Będą stanowić smaczne, zdrowe i pożywne uzupełnienie diety Twojego pupila.

Oferujemy przysmaki w postaci chrupiących kolb, krokiecików z pysznym wypełnieniem, dropsów, kostek i ciasteczek. Jeśli chcesz podarować swojemu pupilowi coś wyjątkowego, polecamy przysmak w formie domku wykonanego z naturalnych komponentów. U nas kupisz przysmaki takich marek jak Little One, Versele-Laga, Zolux czy BioFeed.

Witaminy oraz suplementy diety dla gryzoni i królików

Wysokiej jakości karmy i przysmaki dostarczają królikom i gryzoniom wszystkie niezbędne składniki odżywcze i zapobiegają ich groźnym niedoborom. W razie pojawienia się różnych problemów zdrowotnych lekarz weterynarii może zalecić stosowanie uzupełniających suplementów i witamin.

Sklep online animalo.pl posiada w swoim asortymencie skuteczne preparaty, takie jak Beaphar Vitamin B Complex dostarczający witamin z grupy B oraz Versele-Laga Oropharma C-vit dla świnek morskich zawierający stabilną formę witaminy C.