Pokarm

Wysokiej jakości karma dla gryzoni i królików zapewni każdemu małemu zwierzakowi odpowiednią dawkę składników odżywczych i energii. W animalo.pl znajdziesz smaczne i pełnowartościowe karmy dla Twojego pupila.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Małe zwierzęta domowe wymagają troskliwej opieki i właściwego odżywiania. Pokarm powinien być dopasowany do potrzeb danego gatunku. W sklepie internetowym animalo.pl zapewniamy bardzo duży wybór karm pochodzących od znanych i cenionych dostawców. Karmy dla gryzoni z naszej oferty zawierają naturalne składniki dostarczające wszystkiego, czego potrzebuje mały organizm królika, chomika, szynszyli czy świnki morskiej. Dostępny w naszym sklepie pokarm zagwarantuje Twojemu pupilowi zdrowie, energię i doskonałe samopoczucie.

Pyszny i pełnowartościowy pokarm dla królika

Króliki miniaturowe potrzebują najwyższej jakości karmy zawierającej pyszne zioła, liście, zieleninę, a także warzywa i owoce. Tego typu pokarm dostarcza zwierzakom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Stanowi bogate źródło surowego włókna roślinnego, które wpływa na prawidłową pracę przewodu pokarmowego oraz pomaga królikowi w ścieraniu siekaczy.

Odpowiednio zbilansowane i skomponowane mieszanki paszowe bogate w witaminy, minerały i zdrowe tłuszcze to gwarancja zdrowia i doskonałej kondycji dla Twojego pupila. Oferujemy również karmy w formie pelletu i krokietów, a także pokarm dla młodych królików i specjalne formuły dla zwierząt z wrażliwym żołądkiem.

Pokarm dla chomika, kawii domowej i myszoskoczka

W animalo.pl znajdziesz pełnowartościowy pokarm dla gryzoni, w tym dla chomików i świnek morskich. Te niezwykle popularne zwierzęta domowe powinny codziennie dostawać właściwą porcję składników odżywczych, które mogą im dostarczyć oferowane w naszym sklepie mieszanki zawierające uwielbiane przez gryzonie zboża, zioła, nasiona, warzywa i owoce.

Jeśli jesteś opiekunem świnki morskiej, koniecznie zapewnij swojemu małemu podopiecznemu odpowiednią dawkę witaminy C, której jego organizm nie jest w stanie wytworzyć. W tym celu idealnie sprawdzą się karmy dla gryzoni ze składem opracowanym specjalnie z myślą o kawii domowej.

Wysokiej jakości karmy dla szynszyli

Sklep animalo.pl oferuje smaczny, zdrowy i pożywny pokarm dla szynszyli. Jedzenie dla tych uroczych gryzoni powinno zawierać trawy, nasiona, warzywa oraz mieszanki ziołowe i kwiatowe. W naszym asortymencie znajdziesz najwyższej jakości karmy znanych producentów, takich jak Versele-Laga, Little One czy Vitapol.

Zawierają one wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach oraz składniki uzupełniające, np. ekstrakt z jukki, który redukuje intensywny zapach odchodów. Wyróżniają się wspaniałym smakiem i aromatem dzięki zawartości lucerny oraz tymotki.

Pożywne przysmaki i witaminy dla królików i gryzoni

Sklep internetowy animalo.pl to miejsce, gdzie bez wychodzenia z domu zamówisz pokarm dla królików i gryzoni, pochodzący od najlepszych producentów. Naturalne składniki i starannie dopracowane receptury zapewnią Twojemu małemu zwierzakowi wspaniałą ucztę, która dostarczy mu wszystkiego, czego potrzebuje jego mały organizm. Atutem oferowanych produktów jest nie tylko ich skład, lecz także atrakcyjna cena. Oprócz tego w naszym asortymencie znajduje się też szereg innych artykułów, opisaliśmy je poniżej.

Przysmaki dla małych zwierząt

W animalo.pl znajdziesz wyjątkowo pyszne i zdrowe smaczki dla królików i gryzoni. Oferujemy bardzo bogaty asortyment przysmaków, wyróżniających się zdrowym i naturalnym składem dopasowanym do potrzeb każdego gatunku. Dostarczają dużej ilości składników odżywczych i urozmaicają dietę.

Preparaty witaminowe

Nasz sklep online oferuje także witaminy i suplementy pomocne w zapobieganiu niedoborów żywieniowych, których stosowanie może zalecić lekarz weterynarii w określonych przypadkach. Posiadamy preparat z witaminą C dla kawii domowych oraz mieszankę witamin z grupy B dla gryzoni.

Sianko dla gryzoni

W animalo.pl mamy również pyszne sianko, które zawiera mnóstwo włókna roślinnego usprawniającego pracę przewodu pokarmowego i pomagającego w trawieniu pokarmu. Żucie sianka pomaga zwierzakom zachować właściwy stan uzębienia.