Kołowrotki i zabawki

Kołowrotki oraz zabawki dla gryzoni i królików stanowią idealny sposób na zapewnienie pupilowi rozrywki i aktywności fizycznej. Pomagają zwierzętom rozładować nadmiar energii i korzystnie wpływają na ich samopoczucie.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 4 produktów

Chcesz, by Twój pupil był zdrowy, szczęśliwy i zawsze w dobrym nastroju? Koniecznie zadbaj o zakup akcesoriów gwarantujących odpowiednią dawkę ruchu i rozrywki. Idealnym rozwiązaniem będą kołowrotek dla chomika oraz różnorodne zabawki dla gryzoni i królików, które znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy różnorodne tunele, rolki oraz piłeczki. W animalo.pl na pewno kupisz coś, co spodoba się Twojemu pupilowi.

Czy warto kupić kołowrotek dla gryzoni?

Chomiki oraz inne gryzonie to niezwykle energiczne i aktywne zwierzaki. Bez względu na rasę uwielbiają biegać, węszyć i zaglądać w każdy zakamarek. Najwyższą aktywność wykazują po zmroku i właśnie wtedy szukają wszelkich sposobów na rozładowanie nadmiaru energii. Dlatego idealnym sposobem na zapewnienie rozrywki trzymanemu w klatce gryzoniowi są kołowrotki dla chomików.

Kołowrotek dostarcza zwierzakowi właściwą dawkę aktywności fizycznej, pozwala utrzymać doskonałe zdrowie i kondycję oraz skutecznie odgania uciążliwą nudę. Sklep internetowy animalo.pl oferuje kołowrotki znanych marek, wykonane z solidnego metalu na stabilnym i bezpiecznym stojaku.

Zabawki dla gryzoni i królików - idealny sposób na rozrywkę i aktywność

Każdy zwierzak domowy uwielbia zabawki. Nie inaczej jest w przypadku królików i gryzoni, dlatego specjalnie z myślą o tych małych stworzeniach dodaliśmy do naszego asortymentu zabawki dla gryzoni. W ofercie mamy karuzele dla chomików, a także tunele dla gryzoni, rolki z umieszczonym wewnątrz dzwoneczkiem oraz piłki dla gryzoni z regulowanym otworem na przysmaki.

Oferowane karuzele dla chomików oraz specjalne zabawki to świetny i bezpieczny sposób na zapewnienie pupilowi rozrywki. Pozwalają gryzoniom i królikom pozbyć się nadmiaru energii i zapobiegają niewłaściwemu zachowaniu.